reklama

Smartphone Teracube One garantuje 4letou záruku

Smartphone Teracube One garantuje 4letou záruku
2020-01-22T16:30:42+02:00
• 22. 1. 2020

Cestou crowdfundingové kampaně u Indiegogo se rozhodla jít společnost Teracube, a ta si připravila zajímavý model One s rozšířenou 4letou zárukou. Pokud patříte mezi uživatele, kterým nepříliš dlouho vydrží telefon funkční a musí často vyhledávat cenově dostupné servisy, tak tato novinka může být vhodnou alternativou. Výrobce se ani nebojí srovnání s telefony za několikanásobně vyšší cenu.

Třikrát vám vymění baterii

Po stránce výbavy jde o průměrné zařízení, s pár kompromisy. Dopředu byl nasazen 6,2palcový IPS LCD displej s FullHD+ rozlišením a 8megapixelová kamerka. Hlavní výkon má pod kontrolou osmijádrový procesor Helio P60 (2,0 GHz) od MediaTeku po boku 6GB operační paměti RAM. Uživatelská data pojme 128GB úložiště, které rozšíříte až o dalších 256GB po vložení paměťové microSD karty.

Mezi ostatní prvky ještě patří 3 400mAh baterie, dva hlavní fotoaparáty (12 + 5 MPx), snímač otisků prstů, 3,5mm sluchátkový jack, technologie NFC pro platby pomocí Google Pay, systém Android ve verzi 9.0 bez jakékoliv nadstavby a s plnou 3letou podporou. Do letošního léta je přislíbena aktualizace na nejnovější Android 10.

Zmiňovaná záruka pokrývá téměř všechny opravy, přičemž v opačném případě si neřeknou o více než 39 dolarů (tj. cca 886 Kč). Například u nepřiměřeně využívané baterie, kterou byste chtěli vyměnit. Nakonec zákazníci mimo Spojené státy musí bohužel uhradit náklady spojené s dopravou. Doporučená maloobchodní cena činí 349 dolarů (tj. cca 7 931 Kč), ale u Indiegogo je stále ponížena na 249 dolarů (tj. cca 5 658 Kč).

Teracube je smartphone zaměřený na snížení zatížení životního prostředí, proto například je nabízeno během 4leté záruky výměna baterie, a to až třikrát. Výrobce též slibuje, že telefon je designován tak, aby v průběhu let se nezpomaloval.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim