reklama

TCL se pochlubilo modely TCL 10 Pro, TCL 10L a TCL 10 5G CES

TCL se pochlubilo modely TCL 10 Pro, TCL 10L a TCL 10 5G [CES]
2020-01-06T21:57:48+02:00
• 7. 1. 2020

Společnost TCL již představila základní modely pod značkou Alcatel, ale kromě toho jsme se dočkali i ochutnávky v rámci vlastní série mobilů TCL. Bohužel se jedná pouze o ochutnávku a neznáme kompletní specifikace. K plnému představení by mělo dojít až na veletrhu MWC.

Alcatel představil smartphony 3L, 1S, 1V a 1B [CES]

TCL 10L, 10 Pro a 10 5G

Jak již bylo řečeno, společnost jen ukázala na veletrhu CES v Las Vegas, co bude představeno na veletrhu MWC. Konkrétně se jedná o tři modely TCL 10L, 10 Pro a 10 5G, přičemž na pozdějším veletrhu se dočkáme ještě dvou dalších novinek.

TCL 10 5G

Asi nejzajímavějším modelem bude TCL 10 5G, kde bude podpora nové generace mobilních sítí. Zde se dozvídáme, že se o výkon postará procesor série Snapdragon 700, takže by se mělo jednat o novinku Qualcomm Snapdragon 765 nebo 765G. K nám do Česka se ale zatím dostanou jen model TCL 10L a 10 Pro.

TCL 10L

Konkrétně model TCL 10 Pro je vybaven AMOLED displejem, za kterým stojí sesterská společnost TCL CSOT, která se stará o výrobu displejů pro televize TCL. Kromě toho společnost uvedla, že novinky budou vybaveny čtyřmi foťáky na zadní straně, které budou poskytovat realističtější fotografie, ale vzhledem k tomu, že nejsou k dispozici specifikace, nelze ani odhadnout, jestli má společnost pravdu.

TCL 10 Pro

Z poskytnutých tiskových obrázků jde navíc konstatovat, že model TCL 10 Pro bude mít zabudovanou čtečku otisků prstů v displeji a menší výřez pro přední foťák. Modely TCL 10L a 10 5G naopak budou mít čtečku na zadní straně a díru v displeji pro foťák. Bohužel více informací společnost neposkytla, jen uvedla, že novinky nebudou za vyšší cenu než 500 dolarů (cca 11 200 Kč).

“Letošní řada smartphonů TCL má ambice oslovit široký okruh zákazníků. Přináší výborně zpracované moderní telefony za dostupné ceny,” řekl Shane Lee, generální manažer společnosti TCL Communication. “U každého z nových zařízení jsme se zaměřili na vytvoření kompletního zážitku z chytrého telefonu, který je schopen uspokojit každodenní potřeby našich zákazníků, a zároveň poskytovat kvalitu a hodnotu, kterou zákazníci od TCL očekávají.”

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim