reklama

Skvělé hry a XBOX Live za nízké ceny! sponzorovaný článek

Skvělé hry a XBOX Live za nízké ceny! [sponzorovaný článek]
2020-01-21T12:39:29+02:00
• 16. 1. 2020

Pořizování nových her, a obzvláště od velkých firem, není dnes nic levného. Ceny jejich produktů se můžou pohybovat v řádech tisíců korun. Pokud si tedy chcete pořídit FIFA 20, nebo Battlefield V, ale nechcete za ně utratit přes tisíc korun, máme tu pro vás skvělou nabídku. Nyní si je za zlomek ceny můžete pořídit na webu bcdkey.

Hry a další produkty v akci

Zahraniční internetový obchod BCDKEY si pro čtenáře Dotekomanie.cz připravil velice zajímavé akce na nové počítačové hry. Kromě toho si můžete za snížené ceny zakoupit XBOX Live. Abyste nízkých slev docílili, musíte použít náš speciální slevový kupón, který naleznete o pár řádků níže. 

hry

BCDKEY v rámci povánočních slev nabízí FIFA 20 jen za 778 Kč. Pokud ale použijete náš kupón SAVE3, zaplatíte pouhých 775 Kč – kupujte ZDE Díky slevovému kupónu vám tak bude původní cena ponížena o tři procenta. To ale není vše. Prodejce má totiž ve svém katalogu produktů také velice populární hru Minecraft. Za tu zaplatíte jen 527 Kč – kupujte ZDE. I v tomto případě platí, že při použití kupónu SAVE3 zaplatíte o 3 % méně, tedy 511 Kč. BCDKEY však nabízí mnohem, ale mnohem více her za snížené ceny. Všechny TOP produkty naleznete níže.

Slevový kupón na další hry a členství: SAVE3

Zadejte při nákupu slevový kupón SAVE3 a získáte o 3 % nižší cenu!

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim