reklama

Signal přináší nástroj pro správu úložiště

Signal přináší nástroj pro správu úložiště
2020-01-15T13:30:14+02:00
• 15. 1. 2020

Signal je mobilní aplikace pro zasílání zpráv. Na trhu je známá a populární hlavně díky své ochraně soukromí. Signal totiž nabízí plné šifrování pomocí vlastního protokolu, čímž poskytuje bezpečí a klid v online světě. Zabezpečení však je zpoplatněno a až dosud bylo obtížné spravovat všechny šifrované soubory z různých zpráv uložených v telefonu. Ovšem s pomocí nového správce úložiště chce tento problém Signal napravit. 

Signal aktualizuje svou aplikaci

Ve svém nejnovějším blogovém příspěvku společnost nastínila, jakým způsobem chce uživatelům poskytnout kontrolu nad daty uloženými na jejich zařízení, aniž by došlo k ohrožení soukromí. Signal nabízí nové uživatelské rozhraní, které je rozděleno do fotografie, videa, soubory, zvuk a různé. Díky tomu můžete mít dobrý přehled o tom, jak je vaše úložiště využíváno a jaké soubory je třeba nejprve smazat. 

Jelikož je nový nástroj součástí aplikace, můžete nově jednoduše zjistit, který soubor zabírá kolik místa. Tato funkce je již nyní k dispozici v rámci nejnovější stabilní verze, která je nyní ke stažení prostřednictvím Obchodu Play nebo APK.

logo-app Signal – aplikace pro soukromé zasílání zpráv Signal Foundation zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim