reklama

AirPods Pro se dočkaly nové aktualizace

AirPods Pro se dočkaly nové aktualizace
2020-01-15T11:30:56+02:00
• 15. 1. 2020
2

Bezdrátová sluchátka AirPods Pro se dočkala nové aktualizace. Někteří uživatelé si totiž stěžovali na horší potlačení hluku. Po internetu kolovaly takové názory, že se spíše jedná o subjektivní věc než poruchu na straně AirPods Pro. Nyní se ale ukázalo, že problém byl u sluchátek. 

AirPods Pro s novou aktualizací

Přesněji řečeno, bezdrátová sluchátka od Applu vykazují výrazný pokles potlačení hluku, což znamená, že v praxi nejsou schopna tak kvalitně potlačit okolní zvuky (motor letadla, metro a podobně). A právě při letecké nebo městské dopravě je tato funkce nejvíce využívána. 

Po instalaci nové aktualizace si uživatelé začali pochvalovat nejen opravené potlačení hluku, ale také celkově zlepšenou frekvenční odezvu a přesnosti basů. Chcete-li zjistit, zda si sluchátka stáhla nejnovější aktualizaci, přejděte na svém telefonu do Nastavení –> Obecné -> O telefonu -> AirPods Pro.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Džindra IS back

16. 1. 2020, 19:29

Ano, ale mají nějaké nevýhody např neni tam funkce siri nebo ukazatel
baterie. Ale existují aplikace které dokáží nahradit ty to nevýhody, třeba ukazatel baterie-když otevřeš krabičku u mobilu nebo si můžete nastavit že dvakrát poklepeš na sluchátko a stane se např přeskočení písně nebo pozastavit hudbu.

Tomáš Haken

15. 1. 2020, 18:12

Zdravím, fungují stejně i na android zařízení?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim