reklama

CHUWI HeroBox přichází jako nová možnost HTPC sponzorovaný článek

CHUWI HeroBox přichází jako nová možnost HTPC [sponzorovaný článek]
2020-01-23T16:29:29+02:00
• 23. 1. 2020

Společnost CHUWI nedávno na trh uvedla zbrusu nový produkt pod názvem CHUWI HeroBox. Novinka je vybavena procesorem Intel N4100, 8GB RAM a 180GB SSD. Jedná se o mini počítač s opravdu vynikající konfigurací. Podle informací má také řadu aplikací, například slouží jako HTPC, dokážete k němu připojit displej, díky čemuž se ze zařízení stane all-in-one počítač, konfigurovat jej jako NAS a podobně. 

CHUWI HeroBox s řadou schopností

S devátou generací grafického procesoru Intel UHD Graphics 600 GPU může HeroBox plynule dekódovat 4K VP9 10bit videa. Herobox tak můžete například umístit v obývacím pokoji. Následně k němu připojíte HDTV přes rozhraní HDMI nebo VGA a můžete sledovat 4K video s vysokou obnovovací frekvencí, čímž zažijete delikátní a úžasné HD obrazy. Jak je vidět ze softwaru DXVAChecker, HeroBox dokáže pevně dekódovat rozlišení 4K a podporuje až 8K.

CHUWI HeroBox CHUWI HeroBox

HeroBox lze samozřejmě použít i pro sledování videí na mediálních platformách, jako jsou Netflix a YouTube. Podle recenzí dokáže hladce fungovat a také zobrazit bohaté detaily při sledování videí na Netflixu, YouTube, HULU a dalších platformách v kvalitě 4K. HeroBox podporuje rozšíření pevného disku SATA. Jednoduchým postupem jej lze rozšířit až na 2TB úložiště, do kterého lze uložit velké množství obrázků a videí.

Herobox má na svou velikost a cenu skvělé hardwarové specifikace, mini kovové tělo, procesor Intel N4100 a 8GB RAM a 180 GB SSD kombinaci. Výkonné grafické zpracování GPU přináší plynulý zážitek ze sledování videa a přehrávání médií. Schopnost podporovat rozšíření úložiště je mezitím praktičtější jako HTPC. Stručně řečeno, HeroBox může být dobrou volbou pro HTPC. Více informací o HeroBoxu naleznete na oficiálním odkazu ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim