reklama

Apple vydal iOS 13.3.1 opravující Screen Time a Mail

Apple vydal iOS 13.3.1 opravující Screen Time a Mail
2020-01-29T06:45:21+02:00
• 29. 1. 2020
1

Společnost Apple v průběhu dnešního večera, tj. 28. ledna 2020, zveřejnila zbrusu nové iOS 13.3.1 a iPadOS 13.3.1. Co nového tyto instalační balíčky přináší?

Po několikatýdenním testování se Apple rozhodl, že zveřejní jednu ze svých dalších aktualizací, tentokrát v podobě iOS 13.3.1 a iPadOS 13.3.1. Nové systémy pochopitelně přichází s nejrůznějšími opravami chyb a s vylepšeným výkonem. Největší opravy se ale týkají funkce Screen Time a aplikace Mail.

iOS 13.3.1 opravuje chyby spjaté se Screen Time

Společnost v poznámkách u svých aktualizací tvrdí, že iOS 13.3.1 opravuje problém s funkcí Omezení komunikace, který umožňoval přidávat kontakty bez zadání kódu k Času u obrazovky. Přidává nastavení pro řízení použití polohových služeb čipem U1 Ultra Wideband. Řeší problém, který mohl způsobit přechodnou prodlevu před provedením úpravy fotky Deep Fusion pořízené na iPhonu 11 nebo iPhonu 11 Pro.

iOS 13.3.1

Dále aktualizace řeší problém s aplikací Mail, který mohl způsobit načtení obrázků ze serveru i při vypnuté volbě „Načíst obrázky“. Opravuje také problém v Mailu, který mohl vyvolat zobrazení více dialogů pro odvolání akce. Řeší problém s FaceTimem, který způsoboval použití ultraširokoúhlého fotoaparátu místo širokoúhlého, a problém se selháváním doručování Push oznámení přes Wi-Fi. V neposlední řadě pak systém opravuje problém v CarPlay, v jehož důsledku docházelo v některých autech ke zkreslení zvuku telefonních hovorů, a přináší podporu pro hlasy Siri na HomePodu v indické angličtině.

Naopak iPadOS 13.3.1 opravuje problém s funkcí Omezení komunikace, který umožňoval přidávat kontakty bez zadání kódu k Času u obrazovky. Dále Řeší problém s aplikací Mail, který mohl způsobit načtení obrázků ze serveru i při vypnuté volbě „Načíst obrázky“. Systém také opravuje problém v Mailu, který mohl vyvolat zobrazení více dialogů pro odvolání akce, a řeší problém se selháváním doručování Push oznámení přes Wi-Fi. I zde platí, že přináší podporu pro hlasy Siri na HomePodu v indické angličtině.

Zdroj: ww.9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dnes na iPhone X

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim