reklama

ZTE Axon 10s Pro 5G oficiálně představen

ZTE Axon 10s Pro 5G oficiálně představen
2019-12-21T13:30:05+01:00
• 21. 12. 2019

Síťová technologie 5. generace bude v příštím roce 2020 hlavním tématem v oblasti mobilních technologií, což si uvědomují i jednotlivých výrobci zařízení, kteří bez váhání již letos přinesli první vlaštovky. Dalšího zástupce oficiálně oznamuje společnost ZTE, která telefon pojmenovala Axon 10s Pro 5G. Čínský výrobce sice neměl žádnou tiskovou konferenci, ale prozradil všechny podstatné rozdíly oproti modelu Axon 10 Pro 5G ze začátku tohoto roku.

O třídu lepší

Nachystaný nástupce vynikne daleko lepšími funkcemi spojenými s umělou inteligencí a softwarovým rozhraním v novém hávu. O větší rychlost se postará nejnovější LPDDR5 RAM, interní úložiště typu UFS 3.0 nebo připojení WiFi 6. Hlavním tahounem bude procesor Snapdragon 865 od Qualcommu vybavený 5G modem Snapdragon X55.

Skutečnou podobu odhalil přímo Feng Xu generální ředitel mobilní divize ZTE, přičemž design v podstatě zůstává zachován. Předinstalovaný systém Android ve verzi 10 doplní vlastní rozhraní MiFavor a také optimalizační balíček Z-Booster 2.0, který dokáže ze zařízení vytěžit maximum při hraní her. Nová verze MiFavor 10 nabízí tmavý režim, nová gesta či přepracované ikony.

Navíc avizovaná tloušťka 7,9 mm z něj dělá zatím jeden z nejtenčích 5G zařízení na mobilním trhu. Firma hodlá novinku přivést koncem února do Barcelony, kde se koná každoroční veletrh MWC.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat