reklama

YouTube Music nabízí tři nové personalizované playlisty

YouTube Music nabízí tři nové personalizované playlisty
2019-12-20T08:00:59+01:00
• 20. 12. 2019

Zdroj: Youtube

Hudební streamovací služba YouTube Music se na trh dostala teprve nedávno. Za tu dobu jsme se dočkali několika novinek, kterými se YouTube snaží vyrovnat svým konkurentům Spotify a Apple Music. 

YouTube Music se inspiruje u ostatnĂ­ch a jde do boje

Jak se říká: „Bez práce nejsou koláče.“ Toho si je zřejmě i YouTube vědom, a tak svou službu Music vybavil novinkami v podobě tří personalizovaných seznamů skladeb. Konkrétně se jedná o Discover Mix, New Release Mix a Your Mix. Především první zmíněný playlist byl ještě nedávno tajně testován, ale nyní jsou všechny tři seznamy k dispozici po celém světě. 

Plány společnosti zavést tyto nové seznamy skladeb byly letos oznámeny na podzim, kdy hlavní produktový ředitel hovořil o tom, že YouTube Music chce využít kombinaci strojového učení a lidského faktoru ke zlepšení hudebních služeb. 

Discover Mix je velmi podobný Discover Weekly od Spotify, neboť se zaměřuje na nabízení nových umělců a skladeb. Na rozdíl od konkurenčních hudebních služeb tento seznam může využívat historická data jak na YouTube Music, tak na YouTube samotném. Discover Mix pak uživatelům každý týden nabídne 50 nových skladeb.

New Release Mix se pak zaměřuje na nedávno vydané skladby od oblíbených interpretů a dalších umělců, u kterých si YouTube myslí, že vás mohou zaujmout. Tento seznam skladeb se bude aktualizovat každý pátek. 

Posledním seznamem skladeb je Your Mix. Jak již název napovídá, služba vám nakombinuje hudbu, kterou milujete, společně s novými skladbami, které jste dosud neslyšeli, ale pravděpodobně se vám budou líbit. Tento playlist se pak bude aktualizovat pravidelně koncem týdne. Všechny tyto seznamy skladeb jsou k dispozici pro Android, iOS a web. 

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim