reklama

Instagram Stories má novou funkci, která povolí šest fotografií v jednom

Instagram Stories má novou funkci, která povolí šest fotografií v jednom
2019-12-20T09:40:36+01:00
• 20. 12. 2019

Zdroj: The Verge

Nejnovější funkce Instagram Stories nově umožňuje uživatelům zveřejňovat více fotografií v rámci jednoho příspěvku. Tato novinka nese název Layout a počínaje dnešním dnem se celosvětově rozšiřuje pro všechny uživatele. 

Instagram Stories přináší další novinku

Díky této nové funkci budou moci uživatelé v rámci jednoho příspěvku sdílet až šest fotografií. V podstatě jde o velice jednoduchou funkci, ale jak se říká – v jednoduchosti je krása. Je tedy velice pravděpodobné, že se funkce stane mezi uživateli oblíbená. 

Doposud tuto funkcionalitu zastupovaly aplikace třetích stran. Můžeme tedy predikovat, že novinka od Instagramu tyto aplikace pohltí. A v tom je opravdu velká síla této mobilní služby. Jakmile totiž Instagram nabídne funkci, kterou doposud nabízely aplikace třetích stran, jeho miliarda uživatelů přestane tyto aplikace potřebovat. Podobná situace se v minulosti stala již několikrát – Snapchat, Boomerang a podobně. 

Instagram navíc neustále vyvíjí nové funkce pro svou službu Stories. Není tedy vyloučené, že v budoucnu nechá zaniknout další populární aplikace třetích stran. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim