reklama

Apple odstranil aplikaci Rewound kvůli vzhledu iPodu aktualizováno

Apple odstranil aplikaci Rewound kvůli vzhledu iPodu [aktualizováno]
2019-12-17T08:50:04+02:00
• 17. 12. 2019
2

Aktualizováno 17. 12.

Minulý týden jste si u nás mohli přečíst o nové aplikaci Rewound, která nabízela vzhled původního iPodu. Vzhled jako takový není součástí instalace, je nutné jej dodatečně stáhnout. I tak Apple odstranil aplikaci z AppStore právě kvůli podobnosti s původním iPodem. Údajně si uživatelé mohli navíc myslet, že se jedná o oficiální aplikaci od Applu.

Nyní tedy Rewound již není v AppStore a není známo, jestli se někdy vrátí. Původní tvůrci se ale nevzdávají a vytváří kampaň v rámci které chtějí vybrat 20 000 dolarů na vytvoření webové aplikace. Ta mimo jiné bude určena v podstatě pro jakýkoliv operační systém.

Původní článek 13. 12.

Pokud jste na svém iPhonu vždy chtěli mít přehrávač s designem legendárního iPodu, nová aplikace vám veškeré tyto touhy naplní. Aplikace pod názvem Rewound vrátí vašemu iPhonu hudební přehrávač s původním designem.

Rewound jako nostalgická aplikace 

Aplikace je pochopitelně volně ke stažení v App Storu. V rámci aplikace si mimo jiné můžete stáhnout několik témat, které vašemu přehrávači dodají šmrnc. Zajímavostí je, že aplikace se synchronizuje s knihovnou Spotify či Apple Music. V praxi pak Rewound nabízí i hmatovou zpětnou vazbu, takže to vypadá, že skutečně používáte iPod. 

Tvůrce na vývoji aplikace pracoval déle než rok. Cílem je prý přivést zpět myšlenku tlačítek a celkovou nostalgii. Jak bylo již zmíněno, Rewound podporuje Apple Music i Spotify. V budoucnu bychom se mohli dokonce dočkat i speciálního widgetu, jenž bude fungovat jako minipřehrávač. 

logo-app Rewound - Music Player Your Music Rewound Zdarma iOS

Zdroje: theverge.com, theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jaroslav Mendel

21. 8. 2020, 13:29

NIkde jsem se zatím nesetkal se zmínkou o benefitu takové aplikace, která je pro mě osobně jediná relevantní : možnost pohodlného „přetáčení“, nebo posouvání právě přehrávané stopy dopředu nebo dozadu. Rovná čára s posuvnou titěrnou tečičkou mi přijde v porovnání s komfortním kolečkem click wheel starého dobrého iPodu jako hodně primitivní a hloupé řešení v jinak luxusním prostředí appláckého světa.

Jaroslav Mendel

21. 8. 2020, 13:28

NIkde jsem se zatím nesetkal se zmínkou o benefitu takové aplikace, která je pro mě osobně jediná relevantní : možnost pohodlného „přetáčení“, nebo posouvání právě přehrávané stopy dopředu nebo dozadu. Rovná čára s posuvnou titěrnou tečičkou mi přijde v porovnání s komfortním kolečkem click wheel starého doprého iPodu jako hodně primitivní a hloupé řešení v jinak luxusním prostředí appláckého světa.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat