reklama

Xiaomi představilo 20W bezdrátovou nabíječku s podporou Qi

Xiaomi představilo 20W bezdrátovou nabíječku s podporou Qi
2019-11-11T11:30:21+01:00
• 11. 11. 2019

8. listopadu letošního roku čínská společnost Xiaomi představila zcela novou bezdrátovou nabíječku. Ta nabízí velice rychlé 20W nabíjení. Pro jaká zařízení je nabíječka určena a co všechno nabízí, se dozvíte o pár řádků níže.

Xiaomi představilo levnou a rychlou dobíjecí stanici

Začněme vzhledem. Pokud jde o design, má 20W bezdrátová nabíječka od Xiaomi velice minimalistické prvky. Základním prvkem je plastový kruh, na kterém je připevněna opěrka pro mobilní telefon. Bez podstavce vypadá bezdrátová nabíječka jako powerbanka. V prodeji bude pouze varianta v černé barvě, což příslušenství dodává klasický a elegantní vzhled. 

HlavnĂ­ funkÄŤnostĂ­ tĂ©to bezdrátovĂ© stanice je moĹľnost nabĂ­jet zařízenĂ­ jak vertikálnÄ›, tak takĂ© horizontálnÄ›. DĂ­ky svĂ© konstrukci se zařízenĂ­ vĂ­cemĂ©nÄ› zdvojnásobĂ­, ÄŤĂ­mĹľ je uĹľivateli umoĹľnÄ›no se rychle podĂ­vat na příchozĂ­ oznámenĂ­. 20W bezdrátová nabĂ­jeÄŤka ke svĂ© ÄŤinnosti samozĹ™ejmÄ› používá technologii Qi. PrávÄ› proto ji lze použít k takĹ™ka kaĹľdĂ©mu telefonu – od iPhonu aĹľ po Samsung Galaxy Note. 

Nutno podotknout, že stanice podporuje rychlost dobíjení v podobě 20 W. Ovšem některé telefony, například iPhone, mají omezenou rychlost na 7,5 W. Doba nabíjení se tak bude lišit v závislosti na zařízení. Bezdrátová nabíječka od Xiaomi bude činit krásných 14 dolarů, tj. zhruba 308 Kč bez DPH. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim