reklama

Xiaomi představilo 20W bezdrátovou nabíječku s podporou Qi

Xiaomi představilo 20W bezdrátovou nabíječku s podporou Qi
2019-11-11T11:30:21+02:00
• 11. 11. 2019

8. listopadu letošního roku čínská společnost Xiaomi představila zcela novou bezdrátovou nabíječku. Ta nabízí velice rychlé 20W nabíjení. Pro jaká zařízení je nabíječka určena a co všechno nabízí, se dozvíte o pár řádků níže.

Xiaomi představilo levnou a rychlou dobíjecí stanici

Začněme vzhledem. Pokud jde o design, má 20W bezdrátová nabíječka od Xiaomi velice minimalistické prvky. Základním prvkem je plastový kruh, na kterém je připevněna opěrka pro mobilní telefon. Bez podstavce vypadá bezdrátová nabíječka jako powerbanka. V prodeji bude pouze varianta v černé barvě, což příslušenství dodává klasický a elegantní vzhled. 

Hlavní funkčností této bezdrátové stanice je možnost nabíjet zařízení jak vertikálně, tak také horizontálně. Díky své konstrukci se zařízení víceméně zdvojnásobí, čímž je uživateli umožněno se rychle podívat na příchozí oznámení. 20W bezdrátová nabíječka ke své činnosti samozřejmě používá technologii Qi. Právě proto ji lze použít k takřka každému telefonu – od iPhonu až po Samsung Galaxy Note. 

Nutno podotknout, že stanice podporuje rychlost dobíjení v podobě 20 W. Ovšem některé telefony, například iPhone, mají omezenou rychlost na 7,5 W. Doba nabíjení se tak bude lišit v závislosti na zařízení. Bezdrátová nabíječka od Xiaomi bude činit krásných 14 dolarů, tj. zhruba 308 Kč bez DPH. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim