reklama

Twitter testuje podobný design odpovědí, jako nabízí Reddit

Twitter testuje podobný design odpovědí, jako nabízí Reddit
2019-11-30T18:00:29+01:00
• 30. 11. 2019

Jedna z největších sociálních sítí světa, ano řeč je o Twitteru, poslední týdny experimentuje s novými způsoby zobrazování konverzací. Právě zde se lehce inspiruje u Redditu, respektive zkouší podobný styl odpovídání na tweety. 

Twitter pracuje na novém uživatelském prostředí

Na přiloženém snímku si můžete všimnout, jak na prototypu aplikace Twitter tyto odpovědi vypadají. Celkově dávají uživateli pocit lepšího provázání s původním tweetem. Toto nové uživatelské rozhraní se poprvé objevilo na Twttr, což byla experimentální aplikace jen pro zvané. Nyní je ale rozhraní testované přímo na twitter.com. 

Jeden z uživatelů si těchto změn všiml a ihned o tom na svém profilu informoval. Styl odpovědí je totožný s tím, který byl objeven v aplikaci Twttr. Ovšem jen přece se zde malé odlišnosti nacházejí. Tak například je možné vidět jakýkoliv tweet, který zahrnuje permalink. Uživatelské rozhraní také zahrnuje rozvržení stylů karet, které zdůrazňují tweety, na které klepnete, tj. dostanete se do vnitra vlákna. Twitter potvrdil, že se tyto změny objeví u všech uživatelů, a to s největší pravděpodobností v roce 2020.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim