reklama

TOP 2 gadgety, které jsou nyní k dostání do 459 Kč! sponzorovaný článek

TOP 2 gadgety, které jsou nyní k dostání do 459 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-11-05T16:26:42+01:00
• 5. 11. 2019

Gadgety: Xiaomi Mi Wifi Repeater aneb prodlužka signálu za pakatel

Mnohdy se stává, že WiFi routery, které vám nabízí poskytovatel vašeho připojení, nejsou dostačující, aby vám pokryly celou domácnost. Pokud potřebujete rozšířit dosah signálu, tak lze využít takzvaného repeateru, který rozšíří WiFi signál. Pravě takový repeater můžete nyní koupit za zvýhodněnou cenu na e-shopu TomTop.com. Konkrétně se jedná o zařízení od společnosti Xiaomi, které nese označení Xiaomi WiFi Repeater.

Největší výhodou tohoto zařízení je jednoduchá instalace. Stačí vybrat místo na okraji signálu, kam ještě bezpečně signál dosáhne, a zde připojit repeater do USB zásuvky. Poté stačí skrze mobilní aplikaci vše nastavit a signál bude zesílen. Co se týče možných rychlostí, tak repeater podporuje rychlost až 300 Mb/s, což by mělo být ve většině případech zcela dostačující.

Pokud byste potřebovali pokrýt signálem ještě větší plochu, tak není problém signál rozšířit pomocí dalšího zařízení. Jen by bylo vhodné, aby každé zařízení mělo dosah na váš primární modem, jelikož by docházelo k velkým ztrátám na rychlosti.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si můžete Xiaomi WiFi Repeater zakoupit za zvýhodněnou cenu 306 Kč (z původních 598 Kč). Stačí navštívit obchod TomTop. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená. Kupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka QCY T2C za bezkonkurenční cenu

Za přijatelnou získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T2C s baterií o kapacitě 800 mAh v dokovací stanici. Doba přehrávání činí až čtyři hodiny, celá dokovací stanice vystačí na přibližně co 32 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 200 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu TomTop získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 459 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. Nezapomeňte, že cena se v měsíci červnu zvedne. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim