reklama

Zprávy pro Android dostávají nové prohlížení fotek

Zprávy pro Android dostávají nové prohlížení fotek
2019-11-05T16:30:02+01:00
• 5. 11. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google se v poslední době soustřeďuje na aplikaci Zprávy pro Android, z čehož lze usuzovat, že se bude jednat o hlavní komunikační službu, aspoň pro tuto chvíli. Nedávno jsme se dočkali integrace v rámci webového rozhraní se službou Duo, možnost připomenutí SMS, případně víme o novinkách, které v budoucnu zamíří přímo do aplikace. Nyní došlo na uvedení nového prohlížení obrázků.

Zprávy pro Android 5.2

V samotné aplikaci Zprávy pro Android ve verzi 5.2 Beta se objevuje nová galerie obrázků. Změny jsou drobnějšího charakteru, ale jsou zde i funkční novinky. V první řadě v levém horním rohu se již nenachází šipka zpět, je zde jednoduchý křížek pro zavření. Došlo také na změnu fontu textu, od koho je daný obrázek.

Výraznější novinka se týká tlačítek pro uložení snímku nebo sdílení. Již nejsou v horní části obrazovky. Došlo na přesunutí do dolního levého rohu. Je celkem zvláštní, že i při tmavém vzhledu aplikace mají bílé pozadí, a tak trochu září. Co se ale týče skrytých novinek, tak například obrázek, který nemá dostatečné rozlišení, bude roztažen do celé šířky nebo výšky, aby došlo k vyplnění.

Obejděte operátory, aktivujte si RCS už dnes

Může se jednat o drobnou změnu, ale souvisí s postupným zaváděním technologie RCS, která nabízí lepší možnosti v posílání multimediálního obsahu. Lze tedy předpokládat, že takových novinek bude přibývat. Pokud si chcete vyzkoušet RCS a případně i tuto novinku, stáhněte si beta verzi aplikace.

logo-app Zprávy pro Android Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim