reklama

Spotify Free nově pro Alexu, Bose a Sonos

Spotify Free nově pro Alexu, Bose a Sonos
2019-11-22T07:59:09+01:00
• 22. 11. 2019

Grafika: Spotify

Hudební průmysl se za posledních několik let značně změnil. Z původního prodeje nosičů a následně souborů se vše přesunulo na stramovací služby, kde stačí zaplatit měsíční poplatek a máte přístup ke kompletnímu obsahu dané služby. V tomto segmentu najdeme mnoho společností, ale jedná udává směr. Samozřejmě tím myslíme Spotify. Že je tato společnost na vrcholu, ještě neznamená, že nemusí bojovat o uživatele. I z tohoto důvodu nyní přichází s novinkou pro nové zájemce.

Alexa, Bose, Sonos

Pokud si dnes koupíte chytrý reproduktor, automaticky to neznamená, že si můžete nechat streamovat jakoukoliv službu do něj. V první řadě zde musí být podpora z obou stran, ale i tak v některých případech zde bylo ještě jedno omezení. U Spotify jste museli mít placenou verzi, abyste mohli napojit tuto službu na reproduktory Alexa, Bose a Sonos.

Spotify nově podporuje Siri, Apple TV a přináší upravenou aplikaci pro iPad

Spotify v tomto týdnu oznámilo, že tato podmínka již není nutná. Jinými slovy můžete napojit Spotify Free na jmenované produkty. Samozřejmě zde panuje stejné omezení jako v aplikacích, přičemž si budete sem tam muset vyslechnout reklamu.

Společnost si od tohoto kroku slibuje novou příležitost, jak nalákat nové uživatele, kteří budou ochotni si za streamování připlatit. Kromě otevření služby zdarma pro reproduktory Alexa, Bose a Sonos je nutné podotknout, že novinka se týká i reproduktorů SYMFONISK společnosti Ikea, které vznikly ve spolupráci s firmou Sonos.

Zdroje: phonearena.com, engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim