reklama

Huawei Nova 6 SE připomíná iPhone 11 Pro

Huawei Nova 6 SE připomíná iPhone 11 Pro
2019-11-26T09:40:39+01:00
• 26. 11. 2019

Pokud nemáte dost od připravovaných novinek z dílny společnosti Huawei, tak mezi širokou veřejnost uniká další mobilní zařízení, které by se mohlo ještě objevit pravděpodobně do letošních Vánoc. Za únikem stojí fanouškovské účty Huawei Club a Teme na sociální síti Twitter. Oba v minulosti stály za informacemi týkající se nových modelů pod značkou Huawei a Honor. Čínský výrobce očividně neváhal využít podobný design jako Apple u nejnovějšího iPhonu 11 Pro.

Oprášený přívlastek SE

Zatímco společnost Apple přivedla oficiálně model iPhone SE na svět už v roce 2016, tak Huawei až v roce 2018 nasadil poprvé příponu SE u modelu Mate SE, který byl znám také jako Honor 7X. K tomu dnes navíc nepřidávají ani odhalené fotografie, protože téměř celá zadní část telefonu nemálo připomíná iPhone 11 Pro.

Polehčující okolností je alespoň jeden senzor fotoaparátu v zadní části navíc. Samozřejmostí je přítomnost přisvětlovací LED diody. Snímač otisků prstů na hraně zařízení nepřímo předpovídá nasazení displeje s LCD technologií a proděraveným výřezem pro čelní selfie kamerku.

Úplným závěrem lze zmínit, že mezi prozatímní specifikace patří osmijádrový procesor Kirin 810 od HiSilicon doplněný o grafický čip Mali-G52 M6 nebo technologie rychlého 40W nabíjení, kterou se může pochlubit například model Mate 30.

Zdroje: gizmochina.com, androidheadlines.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim