reklama

Black Friday: Xiaomi Mi Band 4 nyní jen 529 Kč a další TOP produkty v akci! sponzorovaný článek

Black Friday: Xiaomi Mi Band 4 nyní jen 529 Kč a další TOP produkty v akci! [sponzorovaný článek]
2019-11-25T19:29:02+02:00
• 25. 11. 2019

Xiaomi Mi Band 4 za nízkou cenu!

Hlavní odlišností oproti modelu Xiaomi Mi Band 3 je zejména displej. Nyní jsme se u Xiaomi Mi Band 4 dočkali barevného OLED panelu, ten je samozřejmě dotykový. Xiaomi si přichystalo přes 70 různých ciferníků. Samozřejmě nelze zapomínat, že se stále jedná o fitness náramek než o hodinky. Ovšem i přesto je možné na náramku přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Byly představeny dvě verze, kde jedna navíc obsahuje NFC technologii. To se odrazilo na hmotnosti i výdrži baterie. Pokud se obejdete bez NFC, můžete mít náramek s výdrží 20 dnů na jedno nabití. S NFC se budete muset spokojit s délkou 15 dnů. Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou.

Specifikace:

  • displej: 0,95 palců, 120 x 240 pixelů, AMOLED, 400 nitů, 2.5D
  • senzor srdečního tepu
  • mikrofon (jen NFC verze)
  • akcelerometr, gyroskop, monitor nošení
  • 22,1 gramů / 22,2 gramů (NFC)
  • 5ATM
  • Bluetooth 5.0 LE, NFC
  • baterie: 135 mAh / 125 mAh (NFC)

Originální Xiaomi Mi Band 4 na českých e-shopech seženete od 1 299 Kč. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 691 Kč (z původních 1 300 Kč). Pokud ale zadáte náš kupón GBBAND4MI , zaplatíte jen 529 Kč!  Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Black Friday akce na Gearbestu!

Pokud pravidelně nakupujete produkty v čínských internetových obchodech, jistě jste slyšeli o prodejní akci 11.11. Jedná se o největší online a offline prodej v Číně. Navíc se v posledních letech akce stala populárnější než Black Friday.

Akce 11.11 je však dávno za námi, neboť se konala od 5. do 26. listopadu. Tentokrát se tedy budeme věnovat akci Black Friday. K dispozici totiž máme ty nejlepší kupóny a nabídky. 

Společnost Gearbest si připravila pro své věrné zákazníky velké překvapení. To jsme ještě od tohoto prodejce nikdy nezažili! Internetový obchod poskytuje kupóny v hodnotě 1 mld. amerických dolarů. Pravidla pro získání těchto slevových kupónů jsou velmi jednoduchá.

Musíte navštívit stránku Prodej kupónů a počkat na další kolo. K dispozici jsou pouze 4 kola denně, a to od 10:00 do 18:00. Pokud tedy chcete získat ty nejlepší kupóny, měli byste si opravdu pospíšit. 

Některé další nabídky budou k dispozici v druhé fázi akce 11.11 na Gearbestu. Například teď můžete zaplatit zálohu. To znamená, že konečná cena produktu bude mnohokrát nižší. Navíc také získáte speciální přednost při přepravě. 

Black Friday a mnoho možností

Pokud nemáte čas sedět u počítače denně 8 hodin a čekat na kupóny, máme pro vás i jiné nabídky. K dispozici je nyní ve slevě například Xiaomi Mi Note 10, Xiaomi Wear 3100, Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro a mnoho dalších zajímavých produktů. Akce jsou platné pouze jeden den, následně jsou produkty nahrazeny jinými. 

V tomto případě je ale skvělá možnost dalších slev. Pokud totiž zakoupíte 3 položky, cena pak bude činit 9,99 dolarů či 49 dolarů, v závislosti na původní ceně. Můžete si tak například koupit třikrát jedny hodinky za cenu 25 dolarů a vy zaplatíte jen 49 dolarů, místo 75 dolarů. Ušetříte tak 25 dolarů!

My osobně milujeme nové produkty a vy jistě také. Získat tak můžete ve slevě jakékoliv chytré hodinky značky Xiaomi a mnoho dalšího.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat