reklama

AirPods Pro: Apple nedrží krok s poptávkou

AirPods Pro: Apple nedrží krok s poptávkou
2019-11-29T19:52:49+01:00
• 30. 11. 2019

Nedávno představená bezdrátová sluchátka AirPods Pro se prodávají tak dobře, že společnost Apple není schopna držet pevný krok se zákaznickou poptávkou. Dle dostupných informací byla firma nucena poslat výrobcům a poskytovatelům zprávu, ve které tlačí důraz na to, aby všichni zvýšili výrobní produkci, a to dvojnásobně. 

AirPods Pro jako nejprodávanější produkt

Hlavním výrobním partnerem sluchátek AirPods Pro je společnost Luxshare-ICT, která má v Číně dva výrobní závody. Apple právě po této společnosti požadoval, aby dvojnásobně zvýšila svou produkci. To znamená, že výroba by nyní měla být navýšena z jednoho milionu na dva miliony kusů. 

Výrazná poptávka je ale i po AirPods druhé generaci. Právě tento model vyrábí společnost GoerTek, která má své výrobní závody ve Vietnamu. I tato firma byla vyburcována k tomu, aby zvýšila svou produkci, byť ne tak razantně, jako Luxshare-ICT. 

Bezdrátová sluchátka značky Apple jsou tak nejrychleji rostoucím produktem, který kdy společnost vyrobila. Analytici mimo jiné předpokládají, že by mohlo být prodáno více než 200 mil. sluchátek ročně. Jen do konce letošního roku by těchto produktů měl Apple prodat 60 mil. kusů. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim