reklama

Vivo spouští prodej modelu U3

Vivo spouští prodej modelu U3
2019-10-23T13:30:49+01:00
• 23. 10. 2019

Do segmentu střední třídy společnost Vivo směřuje nejnovější přírůstek v podobě modelu s označením U3, který se stane slušnou konkurencí pro současné telefony v prodeji. Čínský výrobce na nic nečekal a rovnou zahájil předprodej za velmi přijatelnou cenovku. Případní majitelé si mohou vybírat ze dvou různých konfigurací, přičemž i ta menší verze naplní očekávání u většiny.

Od každého něco

Vpředu se nachází 6,53palcový displej s FullHD+ rozlišením a ve „Waterdrop“ výřezu je obsažen 16megapixelová selfie kamerka. Kromě osmijádrového procesoru Snapdragon 675 od Qualcommu můžete vybírat z těchto kombinací – 4GB paměť RAM + 64GB úložiště nebo 6GB operační paměť RAM + 64GB interní úložiště. V obou případech nechybí ani podpora až 256GB paměťových microSD karet.

V zadní části nelze přehlédnout tři snímače fotoaparátu, které jsou seskládány z hlavního 16MPx, ultra širokého 8MPx a 2MPx makro objektivu. Dále za zmínku jistě stojí LED blesk, skener otisků prstů či 5 000mAh baterie podporující rychlé 18W nabíjení. Uživatelským prostředím doprovází rozhraní FunTouch OS 9 (Android 9.0 Pie) doplněné o funkce Multi-Turbo, Game Space a virtuálního asistenta Jovi AI.

Na prodejní pulty se dostanou tři barevné varianty (černá, modrá, zelená) za prodejní cenu od 140 dolarů (tj. cca 3 903 Kč). Náročnější uživatelé si připlatí dalších 30 dolarů (tj. cca 689 Kč) za vyšší konfiguraci.

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim