reklama

PS4 Remote Play je nyní k dispozici pro všechna Android zařízení

PS4 Remote Play je nyní k dispozici pro všechna Android zařízení
2019-10-08T18:00:27+01:00
• 8. 10. 2019
1

V době, kdy byl oznámem a oficiálně zahájen prodej modelu Sony Xperia Z3, se společnost Sony pokusila vydělat na svém herním ekosystému další finance tím, že do tohoto zařízení přidala velice exkluzivní funkci – PS4 Remote Play.

PS4 Remote Play se rozšiřuje napříč celou Android platformou

Jak již název napovídá, funkce umožňuje určitým modelům Sony Xperia připojit se k herní konzoli PlayStation 4, jenž musí být připojena ke stejné síti jako smartphone. Pokud je tato podmínka splněna, můžete poté streamovat hry konzole do smartphonu. Skvělé je, že v praxi je možné připojit k mobilnímu telefonu dokonce i DualShock 4 (bezdrátový ovladač ke konzoli), případně používat softwarová tlačítka na displeji telefonu. 

PS4 Remote Play byl oficiálně exkluzivně k dispozici pouze na vybrané modely společnosti Sony a hlavně pouze na operačním systému Android. Sony si však nyní zřejmě uvědomilo, že větší užitek získá ve chvíli, kdy tuto funkci rozšíří na většinu populárních zařízení. Počínaje tak dnešním dnem je PS4 Remote Play k dispozici pro všechna zařízení s operačním systémem Android.

Aktualizace systému PlayStation 4 ve verzi 7.00 bude k dispozici v průběhu tohoto týdne, včetně nových funkcí Remote Play a Party. Hlavním vrcholem tohoto instalačního balíčku bude zpřístupnění funkce PS4 Remote Play na všechny chytré telefony a tablety s operačním systémem Android 5.0 Lollipop a vyšší. 

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Václav Eder

9. 10. 2019, 3:36
Android aplikace

Víme jak to bude s dostupností na IOS?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim