reklama

Microsoft Office pro iOS a iPadOS konečně podporuje tmavý režim

Microsoft Office pro iOS a iPadOS konečně podporuje tmavý režim
2019-10-17T11:30:41+01:00
• 17. 10. 2019
1

V letošním srpnu společnost Microsoft tak trochu škádlila své uživatele, když prohlásila, že pracuje na zbrusu novém tmavém režimu pro celou svou sadu aplikací spadající do Office pro operační systém iOS. Původně bylo v plánu, že se Dark Mode dostaví ihned po představení operačního systému iOS 13. 

Microsoft Office podporuje Dark Mode

Microsoft sice nesplnil slibovaný termín, na druhou stranu jsme se temného režimu dočkali nyní. Díky nové aktualizaci sady Office tak můžete aktivovat Dark Mode v aplikaci Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro iPhone a iPad. 

Jak jsme již dříve uvedli, společnost Microsoft prohlásila, že plánuje vybudovat celosystémovou podporu tmavého režimu pro iOS a iPadOS aplikace (Office aplikace). Microsoft se s tmavým režimem opozdil zhruba o měsíc, a to díky poměrně těžké práce designérů, kteří se snažili vzhled aplikací sjednotit. 

Nicméně, pokud patříte mezi uživatele Office aplikací, můžete si již nyní stáhnout zdarma aktualizaci pro Microsoft Word, Excel, PowePoint a OneNote. Díky nové aktualizaci budete mít k dispozici plnohodnotný Dark Mode. Nutno podotknout, že tmavý režim je k dispozici pouze na novém iOS 13 a iPadOS 13. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Petr Komárek

17. 10. 2019, 17:43
Android aplikace

To je nemoc tmavý režim. Všichni jsou z toho nadšení a nakonec přejdou zpět na bílý režim. To už je fakt fanatismus.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim