reklama

Kompaktní tiskárna Fujifilm instax mini Link nabízí okamžitý tisk fotografií

Kompaktní tiskárna Fujifilm instax mini Link nabízí okamžitý tisk fotografií
2019-10-21T11:45:03+02:00
• 21. 10. 2019

Fujifilm přinesl na trh nový typ z jejich řady kompaktních tiskáren instax mini s názvem Link. Link se začal prodávat na českém trhu v říjnu za cenu od 3 000 Kč. Kromě tisku za 12 vteřin od odeslání požadavku k tisku a několika dodatečných funkcí pro úpravu fotografií, nabízí na jedno nabití až sto snímků.

Fujifilm instax mini link

Další přírůstek do oblíbení instax řady

Fujifilm instax je v dnešní době populární řada instantních neboli okamžitě vyvolávajících fotoaparátů, které jsou spíše známy pod názvem polaroid. Značka Polaroid jako taková již tyto přístroje od roku 2008 nevyrábí a trhu tak dominuje právě Fujifilm, který má řadu instax, ale běžně je nazývána jako polaroid.

Novinka Link není fotoaparát sám o sobě, jde o kapesní tiskárnu určenou pro tisk fotografií z mobilních telefonů. Jelikož snímky pořízené instantními fotoaparáty nejsou valné kvality, může se jako správná alternativa hodit právě kapesní tiskárna pro tvorbu fotografií pořízených chytrým telefonem a přitom se neztratí původní dojem z retro zařízení, jakým je malá forma fotografie vytištěná do chvíle od nasnímání.

“Na jedno nabití dokáže vytisknout až 100 snímků a tisk jedné fotky zabere pouhých 12 sekund. Instax mini Link má dva základní režimy.  Print Mode se automaticky nastaví, když je tiskárna v horizontálně poloze (nastojato), což indikuje modře svítící tlačítko tiskárny. Umožněn je i opakovaný tisk jedné fotografie, stačí jen otočit tiskárnu směrem dolů a zmáčknout tlačítko.”

Díky mobilní aplikaci je možné využít i dalších doplňujících funkcí, jako je například Match test (hodíte se k sobě?), Party Print (více kamarádů připojených k tiskárně), Frame Print
(různé druhy rámečků), Collage Print (koláže fotek) nebo Video Print (tisk nejlepšího okamžiku z videa).

Fujifilm instax mini link

Specifikace

  • Podporovaný film FUJIFILM INSTAX Mini Instant Film (v prodeji samostatně)
  • Počet filmů 10 filmů v jednom balení
  • Rozměr fotky 62 mm ×46 mm
  • Rozhraní Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)
  • Podporované formáty snímků JPEG, PNG, HEIF
  • Doba tisku Od nahrání fotografie po fotovýstup: cca 12 sekund
  • Přibližná kapacita tisku cca 100 fotografií
  • Li-ion baterie (nevyjímatelná)
  • Doba nabíjení cca 80 až 120 minut
  • Spotřeba 3 W

Zdroje: ,

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim