reklama

Aplikace NaviZOO vás interaktivně provede po ZOO nejen v Česku

Aplikace NaviZOO vás interaktivně provede po ZOO nejen v Česku
2019-10-21T10:00:45+01:00
• 21. 10. 2019

Nová aplikace od slovenských vývojářů přináší interaktivitu do prohlídky zoologických zahrad. NaviZOO byla vydána v roce 2018 a v letošním roce se kromě rozšíření počtu zmapovaných zahrad v oblasti střední Evropy dočkala i přidání nových funkcí, jako jsou vědomostní kvízy či soutěžní zvířátkové puzzle o vstupenky do zoo. Aplikace je dostupná jak pro Android, tak pro iOS, ke stažení je zdarma, za rozšířený obsah se však platí předplatné.

NaviZOO

Zadarmo jen na chvíli

Aplikace NaviZOO je zdarma jen na zkušební dobu, následně je nutné si za obsah, který je tvořen přibližně 30 zmapovanými a interaktivně označenými zoologickými zahradami České republice, Maďarsku, Rakousku, Polsku, Německu, Itálii, Nizozemsku a na Slovensku. NaviZOO funguje zdarma v plné podobě jen po omezenou dobu, následně si musí uživatel vybrat, zda bude pokračovat v omezené verzi zdarma, nebo zvolí kvartální, půlroční nebo roční předplatné. V aplikaci má uživatel přístup k datům o zoo, která jsou doprovázená různými kvízy či hrami. Vývojář aplikace též tvrdí, že při zakoupení předplatného jde část peněz přímo zoologickým zahradám, se kterými spolupracují.

NaviZOO

Funkce aplikace

Autoři aplikace NaviZOO popisují funkce následovně:

  • Mapa zoo a zvířat: stačí si vybrat zoo, ve které se právě nacházíte, a otevře se vám mapa s umístěním všech zvířat a atrakcí s detailním popiskem. Funkce interaktivní mapy vám ukáže celou zoo jako na dlani. Vyberte si, co vás zajímá, a my vám ukážeme cestu.
  • Zvířecí kvíz: jak dobře znáte oblíbená zvířata? Máme pro vás přichystané desítky otázek, které prověří vaše znalosti, ale hlavně vás naučí věci, které jste o zvířatech kolem vás ani netušili. Získáte více bodů než vaši kamarádi a rodina?
  • Puzzle: baví vás skládačky? Pro ty nejlepší máme každý měsíc přichystané 2 vstupenky do oblíbené zoo.
  • Vzpomínky: čekají na vás vtipné zvířecí fotorámečky, které zachytí vaše zážitky s blízkými. Navíc můžete fotky okamžitě sdílet na své sociální sítě.

logo-app NaviZOO NAVIZOO s.r.o. Zdarma ANDROID logo-app navi-ZOO Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim