reklama

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT2 za bezkonkurenční cenu sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT2 za bezkonkurenční cenu [sponzorovaný článek]
2019-10-20T17:55:54+02:00
• 20. 10. 2019
6

Sluchátka Haylou GT2 se můžou pochlubit exkluzivním designem, který spojuje praktičnost a zároveň pohodlí uživatele. Tato sluchátka váží pouze 4 gramy, takže nebudou zatěžovat vaše uši. To ale neznamená, že by vám při sebemenším pohybu měla vypadnout z uší. Tomu také napomáhá právě absence kabelů, díky které můžete se sluchátky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnutí.

Bluetooth 5.0 a výdrž 4 hodiny

Sluchátka, vzhledem kvůli jejich bezdrátovému provedení, budete muset nabíjet ve speciální nabíječce, která se připojuje na USB kabel. Připojují se pomocí Bluetooth verze 5.0. Díky tomu si je můžete užít až na vzdálenost 10 metrů od zařízení. Výrobce také slibuje dlouhou životnost. Vzhledem k ceně sluchátek, nabídnou kvalitní zvuk s hlubokými basy. Na jedno nabití by měla sluchátka vydržet až 4 hodiny poslouchání hudby. Sluchátka nabízejí také vestavěný mikrofon, uživatel s nimi tedy může pohodlně telefonovat.

Originální Haylou GT2 od Xiaomi na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu TomTop je však cena velice nízká, a to při použití našeho odkazu, díky kterému zaplatíte jen 504 Kč za tato nová bezdrátová sluchátka od Xiaomi s Bluetooth 5.0! Ale pospěšte si, skladové zásoby za tuto poloviční cenu oproti standardní rychle mizí a platnost nízké ceny může velice brzy skončit. Kupujte ZDE  a jelikož je cena nízká, vyhnete se placení celních poplatků při zaslání do ČR.

Zdroj: tomtop.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Přesně to jsem chtěl i já napsat,vždy jak je „akce“na ebay to najdu za lepší cenu jo a bez akce a samozřejmě doprava free

Přemysl Vaculík

VIP 21. 10. 2019, 14:48

Takže chcete říci, že musíme odmítnou zveřejnění placeného sponzorovaného článku, protože někde najdeme nějakou lepší nabídku? Tento článek si zaplatila firma, která ho chce na našem webu. Myslím, že to není až tak komplikované.

Jakub Peths

20. 10. 2019, 21:22

Odkazujete na GT2 verzi a tady se píše o GT1, tak kde je pravda? :-O

Karel Čapka

VIP 20. 10. 2019, 21:35

Chyba je u nás! Díky za opravu, jde o novější produkt GT2!

Jakub Peths

20. 10. 2019, 23:21

Není zač :-), V tom případě máte ještě špatně fotky vy, nebo obchod :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim