reklama

Apple Watch Series 6 by mohly nabídnout nové technologie

Apple Watch Series 6 by mohly nabídnout nové technologie
2019-10-27T09:40:14+01:00
• 27. 10. 2019
1

Společnosti Foxconn a Compal Electronics se dočkaly objednávek pro zahájení výroby nových Apple Watch 2020. Pokud Apple zanechá modelové označení, bude se jednat o Apple Watch Series 6. Zveřejněná zpráva mimo jiné dodává, že Luxshare Precision pravděpodobně získá objednávky na výrobu starších modelů.

Apple Watch Series 6 s microLED displejem

Tato informace navazuje také na další zprávu serveru DigiTimes, podle které se zdá, že Quanta pravděpodobně přestane vyrábět Apple Watch v roce 2020 kvůli údajným obavám o zisk. Pro zajímavost, Quanta je od roku 2015 primárním výrobcem chytrých hodinek s logem nakousnutého jablka. 

O Apple Watch Series 6 toho prozatím moc nevíme, spíše vůbec nic, abych by přesný. Na druhou stranu by se mělo jednat o hodinky, které by mohly nabídnout funkci pro sledování spánkových aktivit. Kromě toho Apple má svůj vlastní tým pracující na metodě pro neinvazivní sledování hladiny glukózy v krvi pomocí optických senzorů. A to je právě technologie, která by se mohla v této generaci hodinek objevit. 

Na internetu také kolují informace o tom, že rok 2020 může být pro chytré hodinky od Applu zlomový, a to v oblasti displeje. Apple Watch se totiž mohou již příští rok dočkat nové technologie microLED. Ve srovnání se současným OLED panelem nabízí microLED tenčí, jasnější a energeticky účinnější displeje. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jaroslav Vrabel

30. 10. 2019, 10:52
Android aplikace

Kdyby radši nabídli delší výdrž baterie. Kde jaký Číňan umí 10x tolik.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim