reklama

Apple údajně pracuje na novém HomeKit zařízení

Apple údajně pracuje na novém HomeKit zařízení
2019-10-29T18:00:05+01:00
• 29. 10. 2019
1

Společnost s logem nakousnutého jablka údajně v posledních týdnech rozšiřuje týmy pracujících na nových zařízeních. Kromě toho také rozšiřuje týmy, které pracují na vývoji softwaru založeným na platformě HomeKit. Důkazem toho je inzerát z minulého měsíce, ve kterém Apple vypsal celkem 15 nových pracovních inženýrských pozic. 

HomeKit zařízení pro domácnost?

Dle nejnovějších informací se zdá, že k tomuto týmu se také přidal Andreas Gal, tedy bývalý technický ředitel Mozilly. Ten se k týmu měl připojit již v průběhu loňského roku, a to ihned po akvizici společnosti Silk Labs. Mimochodem, jedná se o firmu zaměřující se na vývoj umělé inteligence, kterou Silk Labs používá v bezpečnostních kamerách. Díky této umělé inteligenci dokáže určitým způsobem nabídnout soukromí a bezpečí v domácnosti. 

V současné chvíli není úplně jasné, na jaký produkt Apple musí rozšiřovat své dosavadní týmy. S největší pravděpodobností by ale v budoucnu mohl představit své vlastní chytré zařízení pro domácnost, které bude založeno na platformě HomeKit. Zde se prozatím meze nekladou, tudíž se může jednat o bytové doplňky, jako jsou moduly pro otevírání a zavírání oken, a podobně.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Richard Fabián

29. 10. 2019, 22:00
Android aplikace

Jak budeme říkat Microsoftu? „Společnost s logem okna“? a jak budeme říkat třeba Facebooku? „společnost s logem f“? a co taková škoda? „společnost s okridlenym sipem v logu“……… Když tohle vidím, preskakuju článek a nečtu

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim