reklama

Apple představil AirPods Pro, stojí 7290 Kč

Apple představil AirPods Pro, stojí 7290 Kč
2019-10-28T17:27:26+02:00
• 28. 10. 2019

Nějakou dobu se spekuluje o příchodu nových sluchátek od společnosti Apple. Bez jakéhokoliv velkého představování jsme se dnes dočkali a světlo světa spatřily sluchátka AirPods Pro. V první řadě zaujme nový design, což se samozřejmě dotklo i nabíjecí krabičky, ale není to jen o vzhledu. Nezapomnělo se na vylepšení i technologií.

AirPods Pro

Mezi novými funkcemi je aktivní potlačení okolního hluku, což značně vylepší samotný poslech. Hlavně nebudete tolik rušeni, ale myslelo se i na situace, kdy není zrovna nejlepší potlačovat vše, co se kolem děje. Apple implementoval režim propustnosti, abyste měli představu, co se děje okolo vás.

Tentokrát jsou součástí výměnné špunty, takže by si měl každý uživatel přijít na své, hlavně z pohledu pohodlí. K dispozici budou tři velikosti, které budou součástí balení. Otázkou je, kolik budou stát náhradní, ale jak známe Apple, asi to bude brzy nejprodávanější a ne zrovna nejlevnější doplněk.

Samotné potlačení okolního hluku využívá externí mikrofon a systém 200x za sekundu koriguje potlačování. Pro rychlé deaktivování pak bude stačit se dotknout samotného konce. Sluchátka deaktivuje potlačování. Jakmile pustíte konec, vrátí se funkce.

Ovládání

  • Jedním stisknutím zapneš a zastavíš přehrávání nebo přijmeš hovor
  • Dvojitým stisknutím přeskočíš dopředu
  • Trojitým stisknutím přeskočíš dozadu
  • Podržením přepneš mezi aktivním potlačováním hluku a režimem propustnosti

 

Nová sluchátka slibují 5 hodin poslechu hudby. S pouzdrem se dá dostat na 24 hodin a za 5 minut jde doplnit energie na jednu hodinu poslouchání. Samotné pouzdro podporuje bezdrátové dobíjení. Sluchátka disponují odolností IPX4. O konektivitu se stará technologie Bluetooth 5.0. Cena byla stanovena na 7 290 Kč, přičemž do prodeje zamíří již 30. října.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim