reklama

Aplikace Fotoaparát Google v7.1 nabídne rychlé sdílení

Aplikace Fotoaparát Google v7.1 nabídne rychlé sdílení
2019-10-08T15:00:22+01:00
• 8. 10. 2019

Zdroj: Dotekomanie.cz

Před nějakou dobou se objevila aplikace Fotoaparát Google ve verzi 7.0 z uniklého Pixelu 4. Přinesla modifikované nastavení, ale aplikace jako taková nebyla hotová. Vykazovala nestabilitu a nesla ještě označení, že stále probíhá vývoj. Nyní je k dispozici verze 7.1, která se prvně objeví až na nadcházejících Pixelech 4, až poté dojde k uvolnění pro další zařízení.

Fotoaparát Google a rychlé sdílení

Aplikace ve verzi 7.1 nově podporuje formát Dynamic Depth Format (DDF) pro uchování informací o hloubce v dané fotografii. Kromě toho je možné tato data sdílet na sociální sítě. Zřejmě to umožní vytvářet interaktivnější fotografie – simulace 3D efektu, ale na použití si budeme muset počkat.

Dokonce se má nabízet u nočního režimu i speciální mód pro focení noční oblohy. Bohužel jsme zatím nemohli vyzkoušet na redakčním zařízení. Aplikace mimo jiné také prochází změnami v nastavení, kde například nejde vybrat pro video přesné rozlišení. V základu se nabízí Full HD, případně lze přepnout na 4K. Zřejmě málo uživatelů používá nižší rozlišení, a proto došlo k odstranění. Případně se vrátí plně nastavení ve stabilní verzi.

Jednou ze zajímavých novinek je rychlé sdílení na sociální sítě. V nastavení si můžete vybrat tři aplikace, které se vám budou nabízet. Po vyfocení se objeví menší šipka nad náhledem. Po kliknutí se zobrazí seznam tří ikon a po kliknutí na konkrétní z nich jste přesunuti do kýžené aplikace a je vám nabídnuto sdílení.

Fotoaparát Google ve verzi 7.1 nabízí následující aplikace nebo možnosti pro rychlé sdílení: Discord, Add to Your Story, Messenger, Messenger Lite, Your Story, Chat, Messages, GroupMe, Hangouts, Helo, Imo Messenger, Stories, KakaoTalk, Kik, LINE, ShareChat, Signal, Skype, Snapchat, Telegram, Textra, Tweet, Message+, Viber, WeChat a WhatsApp. V seznamu se objeví, pokud máte tyto aplikace nainstalované.

Pokud si chcete vyzkoušet novou verzi aplikace, musíte si stáhnout instalační APK balíček. Jen upozorňujeme, že je vyžadován Android 10.

logo-app Fotoaparát Google Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroje: 9to5google.com, xda-developers.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim