reklama

watchOS 6 nabídne App Store, vývojáři mají čas do dubna 2020

watchOS 6 nabídne App Store, vývojáři mají čas do dubna 2020
2019-09-14T19:31:50+01:00
• 15. 9. 2019

Společnost Apple začíná vývojáře třetích stran nabádat k tomu, aby začali vyvíjet, testovat a připravovat aplikace pro operační systém watchOS 6. Právě v tomto novém systému se budou veškeré aplikace nacházet v obchodu App Store pro Apple Watch. 

České ceny u novinek iPhone 11, iPhone 11 Pro (Max), iPad a Apple Watch

watchOS 6 nabídne vlastní App Store

Vývojáři tak nyní mohou začít distribuovat aplikace vytvořené výhradně pro chytré hodinky s logem nakousnutého jablka, a to bez nutnosti doprovodné aplikace pro mobilní systém iOS. Kromě toho Apple aktualizoval své webové stránky pro vývojáře, na kterých se nyní nachází informace ohledně vývoje pro watchOS 6. 

Aplikace tak bude možné nově stáhnout a nainstalovat přímo z obchodu App Store pro Apple Watch. V praxi to tak bude znamenat, že si aplikace nainstalujete přímo z vašeho zápěstí bez nutnosti iPhonu.

Apple mimo jiné prohlásil, že všechny nové aplikace pro watchOS 6 budou muset být k dispozici do dubna 2020. Kromě toho musí aplikace podporovat Apple Watch Series 3 nebo novější. Nicméně, watchOS 6 bude k dispozici pro Apple Watch Series 3 a Series 4 ve čtvrtek 19. září letošního roku. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim