reklama

TOP bezdrátová sluchátka a další gadgety v akci do 500 Kč! sponzorovaný článek

TOP bezdrátová sluchátka a další gadgety v akci do 500 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-09-16T18:54:40+02:00
• 16. 9. 2019

Bezdrátová sluchátka QCY T2C TWS za bezkonkurenční cenu!

Za nízkou cenu, jen 494 Kč, získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T2C TWS s baterií o kapacitě 380 mAh. Doba přehrávání činí pět hodin. Tato sluchátka jsou tedy ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku a též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako Bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám vydrží 120 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu TomTop získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Za cenu 494 korun máte sluchátka, které toho budou umět opravdu hodně. QCY T2C TWS sluchátka za tuto cenu je bezkonkurenční nabídka. Obchod TomTop kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Tak zbytečně neváhejte. Sluchátka zakoupíte ZDE.

Huawei Honor váha za minimální cenu

Huawei Honor váhu disponuje velmi povedeným konstrukčním zpracováním, přičemž jej díky svému tenkému designu můžete umístit téměř kamkoliv. Chytrá váha od čínského výrobce je mimo jiné vybavena také LED displejem. Jestliže máte o originální váhu zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu TomTop. Ten Huawei Honor nabízí za 1 036 Kč. Pokud však použijete náš odkaz, zaplatíte pouhých 487 Kč! Váhu si můžete zakoupit ZDE.

Veškeré údaje o vašem těle následně putují do mobilní aplikace, díky které pak máte možnost sledovat změny hodnot. Chytré váhy používají i sportovci, neboť získávají perfektní přehled o tom, jak se jejich pohybové aktivity opravdu na těle projevují. Což je pro nadšené sportovce důležité.

Xiaomi Mi WiFi Router: S námi ještě levněji

Díky rychlému exportu můžete zboží od čínského obchodníka získat nejen rychleji, ale také levněji, díky čemuž vás nový router od Xiaomi vyjde na pouhých 423 Kč. Tento router čtvrté generace patří mezi zařízení, která vám zajistí rychlý přenos internetu pomocí Wi-Fi ve vaší domácnosti. K síti se může připojit až 126 zařízení, takže pokud máte chytrou domácnost, tento router se vám bude hodit.

Díky profesionálnímu zabezpečení od Xiaomi se nemusíte bát, že by se do vašeho routeru nabourala získával údaje o uživatelích. Navíc zvládá i 5 GHz frekvenci, takže „pofrčíte“ na rychlém internetu. A díky čtyřem anténám na Xiaomi Wi-Fi routeru čtvrté generace se signál dostane po celém domě, takže dosah budete mít zabezpečený skvěle. Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svůj router pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti.

Díky 802.11ac duálnímu bandu získáte největší možný datový tok, což je 1167 Mbps, což je skoro 4x větší hodnota, než nabízí jakýkoli jiný router v této cenové hladině. Xiaomi Mi WiFi Router 4C je v současné chvíli možné získat za 423 Kč (z původních 950 Kč). Produkt můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim