reklama

Skype přináší koncepty zpráv, záložky a Split View

Skype přináší koncepty zpráv, záložky a Split View
2019-09-04T11:29:15+02:00
• 4. 9. 2019

Zdroj: Skype

Vzhledem k tomu, že komunikačních nástrojů je na trhu čím dál tím více, musí se vývojářská studia a společnosti snažit vyvíjet stále nové funkce, kterými přiláká co největší počet uživatelů. Takový Skype se nyní tímto krokem snaží ukrojit podíl předním službám pro sebe. 

Služba Skype si pro své uživatele připravila zbrusu nový instalační balíček, jenž přináší další zajímavé funkce, díky nímž budete produktivnější a získáte o poznání lepší zážitek z používání aplikace. K dispozici jsou nově koncepty zpráv, záložky a náhled souborů a médií, které odesíláte. To ale není vše. Skype si dokonce připravil takzvané Split View, nebo-li funkci pro rozdělení obrazovky. 

Skype se snaží dohnat konkurenci novými funkcemi

Jsou prostě chvíle, kdy píšete nějakou zprávu, následně vás něco vyruší a tuto zprávu ztratíte. Proto se nyní v rámci aplikace Skype nachází funkce, díky které se vaše veškeré neodeslané zprávy uloží v dané konverzaci. V praxi to tak znamená, že se vaše zpráva neodstraní, takže ve psaní textu budete moci pokračovat i v případě jakéhokoliv vyrušení. 

Když máte rozjetých několik konverzací najednou, jistě byste si měli některé důležité zprávy uložit, abyste se k nim například mohli později vrátit. Nyní si můžete libovolnou zprávu v aplikaci uložit jako záložku, a to kliknutím pravým tlačítkem nebo dlouhým klepnutím na zprávu. Všechny uložené zprávy jsou uloženy v části Záložky a lze k nim snadno přistupovat. Nutno podotknout, že tato funkce je užitečná hlavně pro ty, kteří používají Skype pro práci. 

Chcete-li se ujistit, že svému protějšku posíláte správný obrázek, video nebo soubor, můžete si nyní zobrazit náhled přímo v panelu zpráv. A pokud odesíláte více fotografií a videí, Skype vám vybrané soubory zobrazí v pěkné prezentaci. 

A nakonec to nejlepší. Skype totiž konečně umožňuje používat funkci Split View, tedy rozdělená okna v rámci aplikace. To v praxi znamená, že jednotlivé konverzace můžete mít otevřené v samostatných oknech. Ovšem pozor, tato funkce je k dispozici pouze pro operační systém Windows 10. Ostatní uvedené funkce jsou pak k dispozici v rámci nejnovější aktualizace pro Android. 

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat