reklama

iPhone 11 je uvnitř takřka totožný jako loňský model

iPhone 11 je uvnitř takřka totožný jako loňský model
2019-09-27T19:30:11+02:00
• 27. 9. 2019

Kuchtíky ze zahraničního serveru iFixit jistě znáte. Jejich úkolem je rozebírání žhavých novinek – Apple Watch Series 5 a další. Výsledkem je konečné hodnocení, které popisuje, jak snadno či obtížně lze daný produkt rozmontovat.

iPhone 11 nabízí jen malé změny

iFixit také kontroluje veškeré komponenty, které zařízení obsahuje – výrobci nám totiž rádi uvádí jiné specifikace, než které jsou doopravdy použité. Tým ze zahraničního serveru velmi rád „kuchá“ zařízení s logem nakousnutého jablíčka, a tak do své tradiční disciplíny zařadil i zbrusu nový iPhone 11 Pro Max a iPhone 11.

Podle testů vše dopadlo, jak se původně předpokládalo. Tedy že iPhone 11 je v podstatě totožný model jako iPhone XR, ovšem s rozdílem několika hardwarovými novinkami. Do zadní strany telefonu byla zabudována logická deska s dvoupatrovým rozhraním, vylepšeným širokoúhlým a ultraširokým fotoaparátem a také ultraširokopásmovou anténní technologií. 

iFixit se mimo jiné pustil také do baterie, která se oproti loňské baterii v iPhone XR nepatrně zvětšila. iPhone 11 totiž disponuje kapacitou akumulátoru 3 110 mAh, což je v praxi o zhruba sedm procent více v porovnání s loňským modelem XR. iPhone 11 získal celkové skóre opravitelnosti 6 z 10. iFixit mimo jiné uvedl, že displej je snadnější vyměnit než v jiných chytrých telefonech, na druhou stranu Apple začal používat více šroubů. Tak či onak si iPhone 11 odnáší poměrně dobré skóre.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim