reklama

iPhone 11 je uvnitř takřka totožný jako loňský model

iPhone 11 je uvnitř takřka totožný jako loňský model
2019-09-27T19:30:11+01:00
• 27. 9. 2019

Kuchtíky ze zahraničního serveru iFixit jistě znáte. Jejich úkolem je rozebírání žhavých novinek – Apple Watch Series 5 a další. Výsledkem je konečné hodnocení, které popisuje, jak snadno či obtížně lze daný produkt rozmontovat.

iPhone 11 nabízí jen malé změny

iFixit také kontroluje veškeré komponenty, které zařízení obsahuje – výrobci nám totiž rádi uvádí jiné specifikace, než které jsou doopravdy použité. Tým ze zahraničního serveru velmi rád „kuchá“ zařízení s logem nakousnutého jablíčka, a tak do své tradiční disciplíny zařadil i zbrusu nový iPhone 11 Pro Max a iPhone 11.

Podle testů vše dopadlo, jak se původně předpokládalo. Tedy že iPhone 11 je v podstatě totožný model jako iPhone XR, ovšem s rozdílem několika hardwarovými novinkami. Do zadní strany telefonu byla zabudována logická deska s dvoupatrovým rozhraním, vylepšeným širokoúhlým a ultraširokým fotoaparátem a také ultraširokopásmovou anténní technologií. 

iFixit se mimo jiné pustil také do baterie, která se oproti loňské baterii v iPhone XR nepatrně zvětšila. iPhone 11 totiž disponuje kapacitou akumulátoru 3 110 mAh, což je v praxi o zhruba sedm procent více v porovnání s loňským modelem XR. iPhone 11 získal celkové skóre opravitelnosti 6 z 10. iFixit mimo jiné uvedl, že displej je snadnější vyměnit než v jiných chytrých telefonech, na druhou stranu Apple začal používat více šroubů. Tak či onak si iPhone 11 odnáší poměrně dobré skóre.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat