reklama

Google Play Pass oficiálně, předplatné pro aplikace a hry na Androidu

Google Play Pass oficiálně, předplatné pro aplikace a hry na Androidu
2019-09-23T18:13:29+01:00
• 23. 9. 2019

Apple se pochlubil svou službou Arcade před nějakým časem a teprve nedávno jsme se dočkali spuštění. Láká zejména na 100 herních titulů, které budou jen pro předplatitele na mobilních telefonech. Google si rozhodně nechtěl nechat ujet vlak. Připravoval službu Google Play Pass a dnes jsme se dočkali oficiálního představení.

Google Play Pass

Google se chlubí u Google Play Pass, že je k dispozici na 350 titulů, kam se počítají aplikace a hry. Za měsíční poplatek ve výši 4,99 dolarů uživatel neuvidí reklamy, jakékoliv poplatky ve hrách či aplikacích a v podstatě vše bude mít v rámci měsíčního placení dostupné. Do herních titulů například patří Terraria, Monument Valley 2, Risk, Facetune, Star Wars: Knights of the Old Republic a další.

Google Play Pass

Aby Google nalákal na svou variaci předplatného, vytvořil akci, v rámci které uživatel první rok platí pouze 1,99 dolaru měsíčně. Až následně se cena zvedne na zmiňovaných 4,99 dolarů. Kromě toho je zde také možnost využít předplatné v rámci rodinného balíčku. Stejně jako u Applu, i zde se platí jednotná cena.

Jak asi tušíte, bude zde háček. Novinka je dostupná jen pro trh v USA. Dokonce i ve Velké Británii, Kanadě a dalších anglicky mluvících zemích si budou muset zájemci počkat. Je tak velmi těžké odhadnout, kdy se dočkáme u nás, v České republice.

Zdroje: droid-life.com, techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim