reklama

TOP 3 gadgety v akci – chytrá váha, bezdrátová nabíječka a hodinky! sponzorovaný článek

TOP 3 gadgety v akci – chytrá váha, bezdrátová nabíječka a hodinky! [sponzorovaný článek]
2019-08-21T19:58:32+01:00
• 21. 8. 2019

Gadgety: Huawei Honor váha za minimální cenu

Huawei Honor váhu disponuje velmi povedeným konstrukčním zpracováním, přičemž jej díky svému tenkému designu můžete umístit téměř kamkoliv. Chytrá váha od čínského výrobce je mimo jiné vybavena také LED displejem. Jestliže máte o originální váhu zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu TomTop. Ten Huawei Honor nabízí za 824 Kč. Pokud však použijete náš odkaz, zaplatíte pouhých 612 Kč! Váhu si můžete zakoupit ZDE.

Veškeré údaje o vašem těle následně putují do mobilní aplikace, díky které pak máte možnost sledovat změny hodnot. Chytré váhy používají i sportovci, neboť získávají perfektní přehled o tom, jak se jejich pohybové aktivity opravdu na těle projevují. Což je pro nadšené sportovce důležité.

Bezdrátová nabíječka jen za 518 Kč!

Bezdrátová nabíječka od Xiaomi je ideální volbou pro nabití vašeho chytrého telefonu. Pokud telefon přiložíte na nabíječku, ihned začne doplňovat potřebnou energii. Skvělé je, že bezdrátová nabíječka Xiaomi je kompatibilní nejen se standardem Qi, ale také podporuje nejnovější telefony – iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S9 a tak podobně. Dokonce dokáže nabíjet i přes kryt s tloušťkou až 3 mm. 

Xiaomi wireless charger nabízí oproti své dražší konkurenci větší nabíjecí plochu. V praxi to znamená, že nemusíte přesně pokládat telefon doprostřed nabíječky. Stačí jej položit například na horní plochu nabíječky. Dokáže také rozpoznat cizí těleso. Pokud tedy nabíječka indikuje cizí těleso, než mobilní telefon s podporou Qi, nebude spuštěn proces dobíjení. Ochrana proti přehřátí a kompatibilita se všemi smartphony podporující standard Qi je samozřejmostí. 

Originální Xiaomi bezdrátovou nabíječku na českých e-shopech seženete za 1 000 Kč a více. U internetového obchodu TomTop je však po dobu prvního týdne jen za 873 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že pro vás máme slevu! Stačí použít náš odkaz a získáte cenu 518 Kč! Kupujte ZDE.

Xiaomi Twentyseventeen za akční cenu!

Xiaomi na podzim představilo hodinky s názvem Ciga, které jsou mechanické a nemají typický ciferník, ale je viditelná konstrukce samotného strojku. O pár měsíců později spustilo Xiaomi výrobu hodinek, které již mají standardní ciferník. Opět však nepatří do kategorie chytrých hodinek. Jmenují se Xiaomi Twentyseventeen, jde tedy o rozepsanou variantu čísla 2017.

Hlavními barevnými variantami je černá a modrá, přičemž obě jsou dodávány s koženým páskem. Samotná tloušťka hodinek je pouhých 5,5 mm. Pro zvýšenou odolnost mají na sobě safírové sklo. Jsou dělány z japonské oceli a jsou také odolné proti poškrábání. Mimo jiné nabízí odolnost proti vodě do tlaku 3 atmosfér, avšak nedoporučuje s nimi plavat. Věříme, že tyto prvky odolnosti bude Xiaomi aplikovat i na svoje chytré hodinky a náramky.

Jestliže máte o hodinky zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu TomTop. Ten Xiaomi Twentyseventeen nabízí za 1 648 Kč. Hodinky si můžete zakoupit ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat