reklama

Spotify testuje vlastní Stories aktualizováno

Spotify testuje vlastní Stories [aktualizováno]
2019-08-20T11:30:04+01:00
• 20. 8. 2019

Aktualizováno 20. 8.

Před třemi měsíci jsme vás informovali, že Spotify pracuje na vlastní funkci Stories. Bude vypadat přesně tak, jak ji například znáte z Instagramu. V tomto případě ale nepůjde o rozšíření pro uživatele. Novinku budou využívat hlavně tvůrci a bude součástí playlistů. Jak vypadá novinka, můžete vidět na stránce wongmjane.com. V tuto chvíli prochází řešení od Spotify stále testováním a není zcela jasné, kdy se dočkáme této funkce, případně jak moc bude využívána.

Původní článek 15. 5.

Hudební streamovací služba Spotify testuje svou vlastní podobu Stories. Jedná se o stejnou funkci, jako nabízí služba Instagram či Snapchat. K dispozici je ale také na Facebooku, YouTube a jiných aplikacích. 

Storyline přinese Spotify originalitu

V případě Spotify ale není funkce nazývána jako Stories, nýbrž Storyline. Služba tlačí důraz hlavně na to, aby se umělci mohli podělit o své vlastní názory, práci a podobně. Ve finále by se dalo říci, že se jedná o takové lepší Behind the Lyrics. 

Novinka v podobě Storyline bude samozřejmě k dispozici nejen na operačním systému iOS, ale také Androidu. Dle prvních informací však nebude na desktopové verzi. Navíc se zdá, že se do Storyline nebude moci připojit každý umělec.

Aby tvůrce hudby mohl přidat příspěvek do Storyline, bude muset mít smlouvu (spolupráci) přímo se Spotify. Nicméně, pokud patříte mezi vyvolené uživatele, kteří si funkci mohou otestovat, v dolní části aplikace se vám zobrazí indikátor, který vás upozorní na nový obsah. Přejetím prstu nahoru po obrazovce si pak příběh zobrazíte. Spotify má velký potenciál k tomu mít vlastní originální obsah. Navíc s touto funkcí může velice dobře cílit na mladé publikum. 

Zdroje: techcrunch.com, androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat