reklama

Runkeeper opouští platformu Wear OS, prý je velmi zabugovaná

Runkeeper opouští platformu Wear OS, prý je velmi zabugovaná
2019-08-20T11:26:43+01:00
• 20. 8. 2019

Podle nedávného e-mailu, který rozeslala společnost Runkeeper, se zdá, že její aplikace se stejným názvem bude již brzy odstraněna z operačního systému Wear OS, a to hned z několika zásadních důvodů. Dle Runkeeperu tato platforma není dobrou vizitkou, respektive se nevyplatí aplikace pro Wear OS vyvíjet. 

Runkeeper chystá aktualizaci pro Android

V e-mailu se mimo jiné uvádí, že společnost aktualizuje svou mobilní aplikaci pro Android, která právě verzi pro Wear OS nadobro odstraní. Kromě toho Runkeeper v údajném mailu uvedl, že i nadále chce poskytovat jen ten nejlepší zážitek pro sledování pohybových aktivit, ovšem není schopen nadále své služby nabízet na platformě Wear OS. 

V tomto e-mailu se společnost přiblížila k hlavním důvodům, proč tuto platformu opouští. Údajně se tak stalo na základě špatné integrace, která v rámci Wear OS nefungovala dobře. Kromě toho byla platforma velmi zabuggovaná, což byl pro Runkeeper problém v udržování aplikace ve 100% kondici. 

Nutno podotknout jeden fakt. Nikdy není dobré, když velký vývojář (velké studio) opouští platformu. Pro Google se samozřejmě nic zřejmě měnit nebude, jen se jedná o takový menší varovný signál, že by se na Wear OS mělo zapracovat. 

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim