reklama

Samsung představil novinku v podobě Galaxy A10s

Samsung představil novinku v podobě Galaxy A10s
2019-08-13T13:30:07+01:00
• 13. 8. 2019

Jihokorejský výrobce Samsung právě představil zbrusu nový telefon, který přichází pod názvem Galaxy A10s. Tento kousek je nástupcem modelu Galaxy A10, přičemž nabízí několik klíčových vylepšení. Tak například přichází s větší kapacitou baterie, čtečkou otisků prstů a dalšími hardwarovými součástky. Pojďme si tedy novinku společně podrobněji představit. 

Galaxy A10s přichází s větší baterií. To ale není vše

Telefon je vybaven 6,2palcovým IPS Infinity-V displejem s rozlišením 720 x 1520 pixelů. Srdcem celého zařízení je samozřejmě procesor, v tomto případě octa-core procesor s 2,0 GHz na 4 jádra a 1,5 GHz na další 4 jádra. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se postará operační paměť s kapacitou 2 GB. Pochopitelně je k dispozici i vnitřní 32GB úložiště pro soukromá data. I zde platí, že si úložný prostor můžete rozšířit prostřednictvím microSD karty. 

Na zadní straně telefonu se nachází duální fotoaparát. První čočka je vybavena 13 megapixely s clonou f / 1,8. Druhý 2megapixelový fotoaparát pak slouží jako snímač hloubky. Naopak na přední straně, ve výřezu v displeji, se nachází 8megapixelový fotoaparát s clonou f / 2,0. 

Jak bylo již v úvodu článku prohlášeno, telefon je vybaven větším akumulátorem. Přesněji Galaxy A10s nabízí 4 000mAh baterii, což je oproti předchůdci nárůst o 600 mAh. Samozřejmě se zde nachází také nejnovější operační systém, tedy Android 9 Pie s přepracovaným UI. 

Dostupnost v současné chvíli není známa. Na druhou stranu víme, že Samsung bude tento model prodávat ve čtyřech různých barvách – v modré, zelené, červené a černé. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim