reklama

Mophie představil vlastní bezdrátovou podložku „AirPower“

Mophie představil vlastní bezdrátovou podložku „AirPower“
2019-08-11T13:40:49+01:00
• 11. 8. 2019
1

Společnost Mophie pravděpodobně neznáte tolik, jako například Xiaomi. Tento výrobce se soustředí především na příslušenství. Na trhu se proslavil například bezdrátovou nabíječkou pro iPhone X a novější. 

Mophie se inspiroval u Applu

Právě tato společnost se nyní rozhodla představit další zbrusu nové produkty. Jedná se o dvě nové bezdrátové nabíjecí podložky, které dokáží nabíjet jedno a více zařízení najednou. Kromě toho jsme se dočkali i nabíječky do automobilu. Nutno podotknout, že tyto produkty jsou nyní k dispozici v prodeji na oficiálních stránkách společnosti Apple a Mophie. 

Prvním představeným produktem je Dual Wireless Charging Pad, který dokáže současně nabíjet kompatibilní iPhony a AirPods. Tento typ bezdrátové stanice je v prodeji za 79,95 amerických dolarů, tj. zhruba 1 758 Kč bez DPH. Součástí této nabíječky je ale také port typu USB-A, prostřednictvím kterého můžete připojit třetí zařízení pro kabelové nabíjení. 

Společnost Mophie rovněž představila bezdrátovou podložku 3v1, díky které uživatel může najednou nabíjet iPhone, AirPods a Apple Watch. Příslušenství je vybaveno speciální dobíjecím kroužkem, který využijete v případě, že budete chtít nabít své chytré hodinky s logem nakousnutého jablka. AirPods pak nabijete přiložením na vyznačené místo. Nicméně, tato nabíječka je k dostání za 139,95 dolarů, tj. 3 078 Kč bez DPH. 

Co se nabíječek do automobilu týká, Mophie představil celkem dva kousky. Jedna nabíječka je vybavena portem USB-C, přičemž druhá USB-C portem a výstupem pro vysokorychlostní napájení 18 W. První nabíječka vyjde na 24,95 dolarů (cca 548 Kč bez DPH), druhá pak na 29,95 dolarů (tj. 658 Kč bez DPH). 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vis Maior

11. 8. 2019, 14:09

Pro Apple maniaky skvělá zpráva.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim