reklama

iPad Pro by údajně mohl nabídnout tři fotoaparáty

iPad Pro by údajně mohl nabídnout tři fotoaparáty
2019-08-11T22:47:53+01:00
• 12. 8. 2019

Zdá se, že letos na podzim se nedočkáme jen nových iPhonů. Podle dostupných informací bychom se totiž měli dočkat ještě jednoho zařízení, které bude vybaveno hned trojicí zadních fotoaparátů.

iPad Pro s trojitým fotoaparátem?!

Z náhledové fotografie už jistě víte, o jaké zařízení by se mělo jednat. Údajně půjde o nový iPad Pro, který by se trojice fotoaparátů opravdu mohl letos na podzim dočkat. Původní informace pochází přímo od čínského dodavatele. 

Nutno podotknout, že bychom měli být lehce skeptičtí, neboť se tato informace objevila vůbec poprvé. To ale neznamená, že bychom se takového zařízení s logem nakousnutého jablka nemohli dočkat. 

V současné době je iPad Pro vybaven „pouze“ jedním zadním fotoaparátem, který disponuje 12 megapixely. Bylo by tedy velmi pozoruhodné, kdyby Apple během jednoho roku přešel ihned na trojici objektivů. Na druhou stranu by tato implementace nabídla zlepšený výkon v oblastech, jako je například rozšířená realita. 

Mezitím zahraniční web Macotakara poznamenal, že údajně chystaný 10,2palcový iPad by měl být v prodeji s duálním zadním fotoaparátem. Tento model pak nahradí současný iPad 2018. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim