Huawei Nova 5T oficiálně, přejmenovaný Honor 20 aktualizováno

Huawei Nova 5T oficiálně, přejmenovaný Honor 20 [aktualizováno]
2019-08-27T10:50:49+02:00
• 27. 8. 2019
1

Aktualizováno 27. 8.

Nakonec jsme si počkali jen necelá dva týdny a máme zde oficiální uvedení smartphonu Huawei Nova 5T. Bohužel se nepotvrdily dřívější informace a jak naznačil i jeden z komentujících pod tímto článkem, jedná se o přejmenovaný mobil Honor 20, který již prošel testováním u nás v redakci. Jediný rozdíl snad najdeme u operační paměti, která nabízí 8 GB. Novinka byla představena v Malajsii, a neočekáváme, že by se ukázala na našem trhu.

Původní článek 17. 8.

Že společnosti neumí uhlídat informace o chystaných mobilní telefonech, je poměrně běžné. Jen někdy nás překvapí, odkud se dozvídáme o novinkách. V poslední době měl právě Google dost úniků skrze web Android Enterprise, kde je seznam certifikovaných mobilů určených pro firmy. Tentokrát jsme se dozvěděli o existenci Huawei Nova 5T.

Huawei Nova 5T bude kompaktní mobil?

Již se objevilo několik spekulací, že bychom se mohli dočkat představení mobilu Huawei Nova 5T, ale nyní vše v podstatě potvrzuje Google. Bohužel stránka byla již stažena a není k dispozici. Na druhou stranu se podařilo zachytit oficiální podobu smartphonu.

Už jen na základě obrázku níže lze konstatovat, že novinka pravděpodobně nabídne čtečku otisků prstů na boku zařízení. Aspoň tomu nasvědčuje výřez. Co se týče velikosti, tak se bude jednat zřejmě o menší mobil, jelikož displej bude mít pouze 5,5 palců s minimálními rámečky. Bude se tak jednat o nejmenší mobil ze série Nova 5, kde jsou mobily s displeji nad 6 palců – Huawei Nova 5i Pro, Nova 5 Pro a Nova 5.

Huawei Nova 5T

Dále se dozvídáme, že operační paměť nabídne 8 GB, což je skutečně štědrá velikost. Asi novinka nebude obsahovat nejvýkonnější procesor, ale i tak by se mohl nabízet dostatečný výkon a poměrně plynulým během. Co se týče úložiště, budou k dispozici velikosti 128 a 256 GB.

Zřejmě se dočkáme nového kompaktního mobilu, který by mohl zaujmout poměrně dost zájemců. Samozřejmě si budeme muset počkat na oficiální představení a informace, na kterých trzích bude novinka dostupná. K uvedení by mohlo dojít během měsíce.

Zdroje: gsmarena.com, fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Michal Motyčka

17. 8. 2019, 8:40

Kompaktni mobil by byl fajn, ale spis to bohuzel vypada takhle https://www.soyacincau.com/2019/08/16/huawei-nova-5t-google-android-listing/

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat