reklama

Google Gallery Go je další aplikace s tmavým vzhledem

Google Gallery Go je další aplikace s tmavým vzhledem
2019-08-14T19:30:59+02:00
• 14. 8. 2019

Před pár týdny Google představil zcela novou aplikaci Gallery Go, která přináší na mobilní telefony jednoduchou galerii s pokročilejšími funkcemi. Očekávali jsme, že první aktualizace přinese opravy chyb a případně optimalizaci, ale nakonec Google mile překvapil.

Gallery Go od Fotek Google

Nejnovější verze aplikace Gallery Go, která je již nyní dostupná v Obchodě Play, získává tmavý režim v plné parádě. Sice oficiální seznam novinek obsahuje jen frázi „oprava chyb“, tak po spuštění se nabízí tmavý režim.

Gallery Go Gallery Go

Bohužel Google u této aplikace nenabízí jednoduchý přepínač vzhledu. V nastavení se stále nachází jen možnost poslání zpětné vazby, číslo verze a dále licence a nejrůznější ujednání. Gallery Go se přepíná podle systémového nastavení mobilního telefonu.

Pokud tedy máte mobilní telefon, respektive systém Android nastaven na tmavý režim skrze nastavení, Gallery Go nabídne tmavý vzhled. Jestli jste odkázání na starší verzi systému, máte jednoduše smůlu, zůstane vám tedy bílá varianta. Google zřejmě chce nechat aplikaci co nejjednodušší a s nějakým nastavením se nechce zabývat.

logo-app Gallery Go od Fotek Google Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim