reklama

Cubot X20 Pro bude novým tahounem

Cubot X20 Pro bude novým tahounem
2019-08-17T16:22:08+01:00
• 18. 8. 2019

Společnost Cubot má v plánech mobilní novinku, která se stane hlavním tahounem v produktové nabídce pro druhou polovinu tohoto roku. Zařízení ponese označení X20 Pro a zveřejněné specifikace ho zařazují do vyšší třídy, kde ovšem můžete narazit i na lepší telefony. Čínský výrobce do dnešní doby sice neprozradil zahajovací cenovku, ale k oficiálnímu zařazení do prodeje dojde někdy během příštího měsíce.

Zaměřeno na mobilní focení

Přední část bude disponovat 6,3palcovým displejem s FullHD+ rozlišením v poměru stran 19,5:9 a 13megapixelovou kamerkou IMX214 od Sony. Uvnitř si našel své místo osmijádrový procesor Helio P60 od MediaTeku, 6GB operační paměť RAM po boku 128GB interního úložiště. O výdrž se postará článek baterie s kapacitou 4 000 mAh, u kterého není prozatímně potvrzena žádná technologie, jako je například bezdrátové nebo rychlé nabíjení.

Hlavním lákadlem se stanou celkem tři fotoaparáty v zadní části sestavené z 20MPx (IMX350), 12MPx (IMX486) a širokoúhlého 8MPx snímače. Posledním dílem do skládačky je operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie. Přesnou výši prodejní ceny zjistíme až v následujících týdnech. Nicméně se již v kuloárech hovoří o velmi konkurenceschopné hranici.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim