Instagram se „inspiruje“ u YouTube, přináší nová pravidla pro odstranění účtu

Instagram se „inspiruje“ u YouTube, přináší nová pravidla pro odstranění účtu
2019-07-20T13:40:25+02:00
• 20. 7. 2019
1

Sociální síť Instagram se rozhodla začít skrývat počet „lajků“ u jednotlivých příspěvků. Abychom vše uvedli na pravou míru, klasický uživatel, který na příspěvek narazí, žádnou z těchto hodnot neuvidí. Místo toho zde bude jen pár uživatelů a k tomu slovíčko „ostatní“. Instagram chce takto trochu snížit honbu za co největším číslem.

Instagram a inspirace u YouTube?!

Instagram ale nyní provedl další změny týkající se zpracování mazání účtů pro některé věci, jako jsou nenávistné projevy, šikana, nahota a další nevhodný obsah. Sociální síť tak aktualizovala své zásady a mimo to se rozhodla, že uživatele bude upozorňovat na to, že může dojít ke smazání jeho účtu, a to z výše uvedených důvodů. 

Instagram se k této novince na svém oficiálním blogu vyjádřil slovy „chceme rychle najít a odstranit účty, které opakovaně porušují naše zásady“. Svým způsobem se Instagram trochu inspiroval u YouTube.

Hlavní změnou je totiž nové pravidlo, podle kterého budou účty odstraněny, pokud v určitém časovém rámci provedou určitý počet porušení zásad. Jak si můžete všimnou na přiloženém snímku, Instagram počínaje dnešního dne začne rozesílat speciální upozornění. 

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Allie Reyna

22. 7. 2019, 16:03

Ahoj, jmenuji se „ALLIE REYNA“ Jsem z USA. Byl jsem ženatý 7 let s Rubenem. Věci začaly být ošklivé a téměř vždy jsme měli boje a argumenty. Bylo to horší v okamžiku, kdy podal žádost o rozvod … Snažil jsem se, abych změnil názor a zůstal se mnou, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a vyzkoušel všechno, ale pořád, nic nefungovalo.

Průlom přišel, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takových věcí, ale rozhodl jsem se neochotně zkusit, že jsem byl zoufalý a odešel bez možnosti volby … On dělal zvláštní modlitby a používal kořeny a byliny … Do 2 dnů on volal mě a byl omlouván za všechny emocionální trauma, které on mě způsobil, on se vrátil do domu a my nadále žít šťastně. co úžasný zázrak Baba Egbe udělal pro mě a mou rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým jsem se již léta zabýval

Zavedl jsem ho do mnoha párů s problémy po celém světě a mají dobré zprávy … Pevně ​​věřím, že někdo tam venku potřebuje jeho pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoliv typu, kontaktujte Baba Egbe nyní prostřednictvím svého emailu: babaegbetemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat