reklama

Instagram se „inspiruje“ u YouTube, přináší nová pravidla pro odstranění účtu

Instagram se „inspiruje“ u YouTube, přináší nová pravidla pro odstranění účtu
2019-07-20T13:40:25+01:00
• 20. 7. 2019
1

Sociální síť Instagram se rozhodla začít skrývat počet „lajků“ u jednotlivých příspěvků. Abychom vše uvedli na pravou míru, klasický uživatel, který na příspěvek narazí, žádnou z těchto hodnot neuvidí. Místo toho zde bude jen pár uživatelů a k tomu slovíčko „ostatní“. Instagram chce takto trochu snížit honbu za co největším číslem.

Instagram a inspirace u YouTube?!

Instagram ale nyní provedl další změny týkající se zpracování mazání účtů pro některé věci, jako jsou nenávistné projevy, šikana, nahota a další nevhodný obsah. Sociální síť tak aktualizovala své zásady a mimo to se rozhodla, že uživatele bude upozorňovat na to, že může dojít ke smazání jeho účtu, a to z výše uvedených důvodů. 

Instagram se k této novince na svém oficiálním blogu vyjádřil slovy „chceme rychle najít a odstranit účty, které opakovaně porušují naše zásady“. Svým způsobem se Instagram trochu inspiroval u YouTube.

Hlavní změnou je totiž nové pravidlo, podle kterého budou účty odstraněny, pokud v určitém časovém rámci provedou určitý počet porušení zásad. Jak si můžete všimnou na přiloženém snímku, Instagram počínaje dnešního dne začne rozesílat speciální upozornění. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Allie Reyna

22. 7. 2019, 16:03

Ahoj, jmenuji se „ALLIE REYNA“ Jsem z USA. Byl jsem ženatý 7 let s Rubenem. Věci začaly být ošklivé a téměř vždy jsme měli boje a argumenty. Bylo to horší v okamžiku, kdy podal žádost o rozvod … Snažil jsem se, abych změnil názor a zůstal se mnou, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a vyzkoušel všechno, ale pořád, nic nefungovalo.

Průlom přišel, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl … Nikdy jsem nebyl fanouškem takových věcí, ale rozhodl jsem se neochotně zkusit, že jsem byl zoufalý a odešel bez možnosti volby … On dělal zvláštní modlitby a používal kořeny a byliny … Do 2 dnů on volal mě a byl omlouván za všechny emocionální trauma, které on mě způsobil, on se vrátil do domu a my nadále žít šťastně. co úžasný zázrak Baba Egbe udělal pro mě a mou rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým jsem se již léta zabýval

Zavedl jsem ho do mnoha párů s problémy po celém světě a mají dobré zprávy … Pevně ​​věřím, že někdo tam venku potřebuje jeho pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoliv typu, kontaktujte Baba Egbe nyní prostřednictvím svého emailu: babaegbetemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim