reklama

Xiaomi uvede Mi Band 4 za týden

Xiaomi uvede Mi Band 4 za týden
2019-06-06T17:00:55+02:00
• 6. 6. 2019

V pořadí 4. generace celosvětově populárního fitness náramku Mi Band dorazí v oficiálně podobě už jen za pár dnů. Společnost Xiaomi to přímo potvrdila prostřednictvím svého účtu na sociální síti Sina Weibo, kde se dokonce stihla již pochlubit prvním marketingovým plakátem. Čínský výrobce kromě toho představí vylepšenou verzi vlastní televize Mi TV nebo několik nových chytrých zařízení.

Masivní update

Tisková konference proběhne přesně v úterý 11. června a největším lákadlem jednoznačně bude chytrý náramek s názvem Mi Band 4, u něhož poprvé nasadí barevný displej. Ten si řekne o větší množství energie, proto vzroste kapacita článku baterie o 25 mAh na celkových 135 mAh. Ovšem naopak k lepšímu řízení spotřeby by mohla přispět funkce Bluetooth v novější verzi 5.0.

Dále je v očekávání celá řada funkcí jako například hlasový asistent XiaoAI nebo vylepšená technologie sledování srdeční frekvence. Kódové označení XMSH08HM má patřit variantě s NFC čipem pro bezkontaktní platby a méně náročnější uživatele uspokojí základní verze XMSH07HM s téměř dvojnásobně menší cenovkou. NFC verze údajně odstartuje od hranice 72 dolarů (tj. cca 1 645 Kč), kdežto druhé provedení se bude pohybovat kolem hranice 36 dolarů (tj. cca 822 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim