reklama

Amazfit Verge Lite – maximální výdrž za minimální cenu

Amazfit Verge Lite – maximální výdrž za minimální cenu
2019-06-06T15:30:53+01:00
• 6. 6. 2019
3

Čínská společnost Huami do produktové nabídky zařazuje nové hodinky s názvem Amazfit Verge Lite, které budou největším společníkem převážně pro sportovně založené uživatele. Kromě velkého množství funkcí si rovněž zaslouží pozornost prodloužená výdrž baterie oproti variantě bez přívlastku Lite nebo podstatně nižší cenovka platná prozatímně pro nedávno spuštěný předprodej.

Překvapí výbavou

Strojek chráněný sklem Gorilla Glass 3 vyplňuje 1,3palcový AMOLED displej s průměrem 43 mm a rozlišením 360 x 360 pixelů. Dále pásek vyrobený ze silikonu je uživatelsky vyměnitelný a celková váha vychází na příjemných 46 gramů. Do opačné strany byl nasazen snímač tepové frekvence, přes něhož také probíhá sledování spánkové aktivity. Sportovci ocení až 11 různých sportovních režimů – např. i golf, turistiku, posilování apod.

Navíc hodinky nejsou ošizeny ani o GPS modul s GLONASS. Přesná velikost bateriového článku není známa, ale maximální výdrž je až 20 dnů. Avšak při nepřetržitém používání GPS klesá na pouhých 40 hodin. I když nikdo doposud nevyvrátil možnost podpory Google Pay v Evropě, tak čínští uživatelé se mohou těšit na offline platební metodu AliPay. Nakonec lze zmínit prodejní cenu začínající od lákavé hranice 72 dolarů (tj. cca 1 666 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jan Kunhart

VIP 7. 6. 2019, 13:48

Na Ali cca za 90 babek. Mě by spíš zajímalo, jak je to s výbavou? Jestli se něčím liší od původních Amazfit Verge a čím soudruzi dosáhli víc jak trojnásobné výdrže baterky

Kde je mají za tuto cenu? Všude je vidím za dvojnásobek.

Jan Oczkowski

VIP 6. 6. 2019, 20:48

Ty uz se prodavaji celkem dlouho aby se tomu rikala novinka…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim