reklama

Telegram 5.8 přináší řadu zajímavých funkcí

Telegram 5.8 přináší řadu zajímavých funkcí
2019-06-28T11:29:53+02:00
• 28. 6. 2019

Mobilní aplikaci Telegram netřeba nijak představovat. Všichni totiž víte, že se jedná o cloudovou službu umožňující rychlou a bezpečnou komunikaci napříč všemi možnými zařízeními s operačním systémem Android, iOS, Windows Phone a Firefox OS. 

A právě Telegram nabývá na své popularitě. Toho si je samozřejmě společnost Telegram Messenger LLP vědoma, a tak se svou aplikaci snaží neustále vylepšovat prostřednictvím aktualizací. Uživatelé Telegramu se nyní dočkali další zbrusu nové aktualizace, která přináší hned několik zajímavých změn. 

Telegram se dočkal skvělých možností

Velice zajímavá novinka se týká kategorie Kontakty. Řekněme, že jste například někde na konferenci či večírku a chcete si některé nové kontakty přidat. Prostřednictvím nové funkce toho lze dosáhnout velmi jednoduše. Stačí otevřít sekci Kontakty a vybrat možnost Přidat lidi v okolí. Druhá osoba musí udělat totéž, abyste se vzájemně viděli.

Spolu s touto novinkou můžete vytvářet tzv. místní skupiny na základě toho, kde se aktuálně nacházíte. Stačí otevřít sekci Kontakty a vyberte možnost Vytvořit místní skupinu. Následně budete vyzvání k pojmenování své skupiny, přidání obrázku a potvrzení polohy. Změn se ale dočkaly také notifikace. Ty si nyní můžete nastavit dle libosti.

To v praxi znamená, že si můžete u jednotlivých chatů nastavit přepínání náhledů. Máte také možnost prohledávat své chaty a všechny je smazat. Nový instalační balíček si pochopitelně můžete již nyní stáhnout, a to prostřednictvím příslušného obchodu s aplikacemi. 

logo-app Telegram Telegram FZ-LLC Zdarma ANDROID logo-app Telegram Messenger Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim