reklama

Zdá se, že Essential Phone chystá velký comeback

Zdá se, že Essential Phone chystá velký comeback
2019-06-14T16:34:42+02:00
• 15. 6. 2019

Poměrně dlouhou dobu se zdálo, že je Essential Phone pod drnem. Mohlo za to hlavně prosincové prohlášení, kdy se Essential rozhodl svůj mobilní telefon pohřbít. Nyní se ale zdá, že se vše jen přeci mění. 

Essential Phone stále žije!

Andy Rubin se prostřednictvím svého oficiálního twitterového účtu rozhodl okomentovat již deset měsíců starý tweet od fanouška. V podstatě svou reakcí Andy potvrdil, že se chystá další nový kousek Essential Phone. Samozřejmě z pohledu na tweet není člověk dvakrát moudrý, neboť vlastně neodhaluje žádné specifikace telefonu. Již před několika měsíci jsme vás ale informovali o možném nástupci v podobě Essential Phone (PH-2).

SlashGear na svém webu publikoval náčrty ukazující, že druhá generace Essential Phone by mohla nabídnout displej od okraje k okraji (edge-to-edge). Zajímavé je, že v tomto případě nebude k dispozici klasický výřez. Místo výřezu bude novinka disponovat jedním fotoaparátem, který by mohl být ukryt pod displejem. 

Essential by v tomto případě mohlo použít buď LCD nebo OLED panel, který by překrýval foťák a maskoval ho. Při nutnosti fotit by došlo k deaktivování určité části displeje. Dle nákresu bude k dispozici také čtečka otisků prstů, která by se měla nacházet ve spodní části displeje. Zda-li se takového telefonu skutečně dočkáme, je nyní samozřejmě ve hvězdách. 

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim