reklama

Huawei uvedl reproduktor Nova Mini Bluetooth Speaker

Huawei uvedl reproduktor Nova Mini Bluetooth Speaker
2019-06-24T19:30:59+01:00
• 24. 6. 2019

Během poslední tiskové konference, kdy na mobilní trh dorazily telefony Nova 5 od společnosti Huawei, byl oficiálně představen také jeden přenosný reproduktor s názvem Nova Mini Bluetooth Speaker. Mimochodem vůbec poprvé se nejedná o chytrý telefon v rámci produktové série Nova. Nové příslušenství je rozměrově velmi kompaktní a u prodejců bude k dispozici ve vícero barevných provedení.

Překvapí cenou

Reproduktor nesoucí kódové označení CM510 má válcovité tělo o hmotnosti 101 gramů, které je dohromady osazeno pouze minimem ovládacích prvků. Budoucí majitelé využijí jediné tlačítko, LED diodu se třemi barvami, vstup pro microUSB kabel, otvory na protažení šňůrky a průduch mikrofonu. Získaná certifikace IP54 by měla bohatě postačit k tomu, aby zařízení odolalo použití v koupelně nebo stříkající vodě u bazénu.

Čínský výrobce udává výkon 3 Watty, ale přes funkci Bluetooth 4.2 můžete k němu spárovat ještě jedno zařízení pro vytvoření prostorového zvuku. Uvnitř se nachází 660mAh baterie, která na jedno nabití vydrží až 4 hodiny poslechu hudby či 3 hodiny telefonování. Prodejní pulty nabídnout celkem čtyři barevná provedení (černé, červené, fialové, zelené) za velmi přijatelnou cenu od 19 dolarů (tj. cca 428 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim