reklama

Dnes Apple představí iOS 13 + jak sledovat livestream

Dnes Apple představí iOS 13 + jak sledovat livestream
2019-06-03T09:45:45+02:00
• 3. 6. 2019

Již dnes v podvečer začíná tradiční vývojářská konference WWDC. V rámci jejího zahájení se v 19:00 koná keynote, kde každoročně představuje Apple nové verze svých operačních systémů. Letos se tak dočkáme iOS 13, watchOS 6 a macOS 10.15. Hlavní novinkou mobilního systému bude pravděpodobně dark mode.

Dnes od sedmi živě

Nové iOS 13 má kromě zmíněného tmavého režimu rozhraní přinést větší novinky než vloni verze iOS 12, která byla zaměřena především na optimalizaci. Především na tabletech iPad má dojít k významnému vylepšení rozhraní pro lepší multitasking. Předěláno má být mnoho aplikací jako třeba Připomínky, Zdraví nebo Knihy.

 

Sledovat keynote by tentokrát mělo být možné na jakémkoliv prohlížeči včetně Google Chrome, který ještě před rokem nebyl podporován. Živě můžete sledovat akci na tomto odkazu. Pokud máte Apple TV, pak lze stream sledovat i tam v příslušné aplikaci.

My budeme keynote samozřejmě také sledovat a ihned po představení jednotlivých produktů se můžete těšit na souhrné články o představených novinkách.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim